Materiał
Widok na fabrykę produkcyjną
Opracował: Kashif Pathan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Produkcja sprężyn

Sprężyny mają rozmaite formy i rozmiary, ich wykorzystanie jest bardzo szerokie – widuje się je zarówno w łóżkach, autach czy zegarkach. By sprężyna spełniała swoje zadanie, ważne jest parę czynników, najważniejsze z nich to: materiał z jakiego jest wyprodukowana, oraz jej kształt.
Urządzenie ze stali
Opracował: Nicholas Lundgaard
Na podstawie: http://www.flickr.com

Do czego używa się metali nietypowe?

Czym jest stal specjalna? Odpowiedzieć w prosty sposób można tak, że jest to stal o specjalnym przeznaczeniu. Wiąże się jednak z tym trochę bardziej szczegółowa informacja - w stali tego typu znajduje się większa ilość dodatkowych stopów, dzięki którym stal taka ma wyjątkowe w stosunku do stali powszechnie używanej właściwości. Stale specjalne mają cechy, które skutkują tym, że w trakcie jej obrabiania należy zachować nietypowe warunki, na przykład potrzebna jest bardzo skomplikowana obróbka cieplna. Pod względem klasyfikacji dzielimy stal na: stal nierdzewną, stal kwasoodporną, stal żarowytrzymałą, żaroodporną, magnetyczną i odporną na zużycie.
Opakowania tekturowe
Opracował: William Warby
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak opakować produkt, który sprzedajesz klientowi

W dobie dynamicznego rozwoju sprzedaży poprzez wysyłkę, właściwe opakowanie produktu jest kluczowe dla sprzedawcy. Dobrze opakowany towar to bezpieczny transport, także w przypadku nieskontrolowanej uprzednio spółki przewozowej. Właściwe opakowanie musi spełniać szereg wymogów: po pierwsze zapewniać odpowiednią ochronę, dobrzewłaściwie amortyzować wstrząsy i co najważniejsze być tanie i niekłopotliwe w składowaniu. Wszelkim spółkom oferującym sprzedaż wysyłkową z pomocą przychodzą opakowania tekturowe.
produkcja w firmie odlewniczej
Opracował: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

Wieloetapoty proces wytwarzania dedykowanych produktów takich jak prolab65, wytwarzanych przez przemysł odlewniczy

Maszyny odlewnicze są bardzo zaawansowanym sprzętem, który wymaga właściwych materiałów i procesów technologicznych w czasie produkcji. Wysokiej jakości systemy hydrauliczne w komplecie ze stalą o podwyższonej trwałości pomagają przenosić ogromne ciężary, które nie byłyby możliwe do przemieszczenia w żaden inny sposób. Każdy, nawet najdrobniejszy element musi spełniać odpowiednie wymagania.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.