Żywność
karma dla psów
Opracował: Tom Woodward
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wartości odżywcze, a nawyki żywieniowe, czyli jak wybrać karmę dla zwierzaka

Fani zwierzaków staną w ich obronie za każdym razem. Nie ma znaczenia, czy kwestia dotyczy myszoskoczka w klatce, czy czworonoga z budą. Co do karmienia, szczególnie psów, istnieje kilka interesujących przesłanek. Jeśli zależy wam na zdrowiu swoich psów stosujcie poniższe rady.
lada chłodnicza

W jakiego rodzaju lady chłodnicze warto inwestować?

W aktualnych czasach nieomal w każdym markecie znajdziesz ladę chłodniczą. To normalne, żeby utrzymać świeżość poniektórych produktów żywnościowych, trzeba zagwarantować im należytą temperaturę. Gorzej, jeśli taka lada chłodnicza nie działa, a szef sklepu nadal magazynuje w niej żywność.
świeże warzywa
Opracował: emilee rader
Na podstawie: http://www.flickr.com

Odkryj znakomity wpływ ekologicznej żywności

Tak zwana żywność ekologiczna cieszy się w chwili obecnej ogromną wręcz popularnością w naszym kraju, chociaż jeszcze całkiem niedawno była ona tutaj właściwie nieznana. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, bowiem musimy jedynie zapoznać się z nią odrobinę bardziej aby błyskawicznie móc stwierdzić, że rzeczywiście może ona być rewelacyjną propozycją dla każdego, kto tylko chce rzeczywiście dobrze się odżywiać i troszczyć się w taki sposób o swój organizm.
Makaronowe risotto
Opracował: Fotolia
Na podstawie: Fotolia

System zarządzania ISO - jak funkcjonują, w jakich branżach są niezwykle przydatne?

Bez wątpienia powinieneś przejrzeć ten artykuł jeśli pracujesz w branży gastronomicznej albo jeśli po prostu interesuje Cię tematyka zdrowego odżywiania. Dzisiaj chcielibyśmy poruszyć temat prawa żywnościowego, które ciągle w naszym państwie niestety nie jest na dobrym poziomie. Jeśli mówi się o prawie żywnościowym w kraju, najczęściej ma się na myśli prawo rolne oraz doczepiane do niego prawo ochrony żywności.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.