Oświetlenie
żyrandol czteroramienny
Opracował: Toshiyuki IMAI
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklep z oświetleniem

Wybór właściwej lampy do mieszkania to ponad połowa sukcesu przy projektowaniu wnętrz. Dobrze jest, już w w chwili rozpoczęcia budowy domu wziąć pod rozwagę, która część pomieszczenia, mebel lub fragment ściany jest wart zaakcentowania. Chociaż z trudnością przychodzi nam ta decyzja w czasie kiedy nasz dom jest dopiero na początku drogi swego istnienia, należy przeznaczyć temu tematowi nieco czasu.
lampy
Opracował: TECHNOLUX
Na podstawie: TECHNOLUX

Właściwie wybrane oświetlenie nie tylko rozświetli pokój ale i doda mu uroku

Lokalny klimat jest związany z krótkimi latami i długimi zimami, gdy zmrok zapada w istocie dość szybko, toteż Polacy w czasie dekorowania swoich mieszkań muszą pomyśleć o stosownej dekoracji światłem. Tylko dzięki temu określone pomieszczenia nie będą zaciemnione
.
Dom z ogrodem
Opracował: Elliott Brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oświetlenie ledowe służące jako element upiększający

Jestem facetem który nie za bardzo lubi lato. Tak, jest ciepło, wręcz czasem zbyt ciepło. Dzionki są dłuższe, co służy wyprawom do lasu albo zgromadzeniom familijnym przy grillu.Niezaprzeczalnie jest to wielce miłe, wręcz przydatne zajęcie weekendowe, tylko że ja, nie wiadomo czemu, ( może pod wpływem skandynawskiej literatury, lub powieści o pewnym znanym śledczym brytyjskim), uwielbiam jednak pogodę mało gorącą.
przykładowa aranżacja salonu
Opracował: Wicker Paradise
Na podstawie: http://www.flickr.com

Prawidłowe doświetlenie pomieszczenia podstawą wygodnego funkcjonowania w nim

Kiedy właśnie wykańczasz swój dom lub przymierzasz się do zmiany wystroju mieszkania, znajomość najnowszych trendów w zakresie lamp zdecydowanie będzie pomocna. Dzisiaj dostępnych jest tak mnóstwo sklepów z atrakcyjnym oświetleniem, że wybór najładniejszej do salonu lampy nie jest już żadnym problemem.
Oprawy dekoracyjne Decorativo
Opracował: KOBI LIGHT
Na podstawie: KOBI LIGHT

Salon sklepowy z lampami do domy

Porządny sklep z oświetleniem powinien oferować klientom sporą różnorodność wszelkiego rodzaju lamp i innych źródeł światła. W sklepie takim klient musi mieć możliwość znaleźć lampy w różnych typach, kształtach i kolorach. Lampy takie powinny mieć też szerokie zastosowanie oraz nawiązywać designem do różnych stylów i epok.
Wiązka świateł
Opracował: Bill Benzon
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zastosowanie nowoczesnego sposobu oświetlenia diodowego

Rzeczywistość nieustająco się zmienia. W pierwszej połowie dwudziestego pierwszego wieku dokucza nam troszkę ten nieprzerwany postęp technologiczny.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.