Banki
obliczenia finansowe
Opracował: Ken Teegardin
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakiego powodu dobrze jest założyć konto

Wielu osobom wydaje się, że na oszczędzanie zwyczajnie ich nie stać. A przecież przy wykazaniu chęci i systematyczności, zbieranie oszczędności może być całkiem łatwe, a co więcej satysfakcjonujące. Nad wyraz pomocne może okazać się w naszym zamierzeniu skorzystanie z konta oszczędnościowego.
Pieniądze, monety
Opracował: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Teraz masz szansę kupić wszystko o czym zamarzymy

Jak często staje się tak, iż patrzymy na jakiś produkt, powiemy że jego posiadanie niesamowicie ułatwiłoby nam funkcjonowanie, ale jednocześnie wydajemy sobie sprawę z tego, iż na chwilę obecną nie dysponujemy tak dużą ilością luźnej gotówki, abyśmy mieli szansę sobie na niego zezwolić? Na szczęście teraz banki proponują nam przeróżnego typu wsparcie, dzięki której wypełnienie naszych marzeń jest naprawdę na wyciągnięcie ręki.
finanse
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Różne warianty usług bankowych

Banki w dzisiejszym świecie bardzo dynamicznie się rozwijają, a także poszerzają własną ofertę. Jest tak w pierwszej kolejności z powodu stale rosnącej konkurencji w zakresie usług bankowych. Przez to konkretne instytucje starają się zbudować ofertę jak najbardziej zachęcającą, by przyciągnąć klientów i przywiązać ich na zawsze.
Monety, zagraniczna waluta
Opracował: OC Always
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lista rankingowa może nam pomóc wyselekcjonować najkorzystniejsze rozwiązanie

Zgodnie z polskim prawem jakakolwiek nowo powstała jednostka musi posiadać konto bankowe. W związku z tym nic ciekawego w tym, że zainteresowanie kontami firmowymi przez cały czas rośnie. Zakładając firmę najodpowiedniej jest natychmiast wypatrzyć najbardziej intratną ofertę rachunków bankowych dla firm, albowiem późniejsza transformacja może być uciążliwa.
Karta, motywacja
Opracował: HM Revenue & Customs
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pożyczki gotówkowe od pewnej instytucji

Obecnie niezwykle dynamicznie rozwijają się różnorodne instytucje zarządzające finansami. Są to między innymi banki, których liczba również w Polsce nieustannie wzrasta. Oprócz banków jednak rozwijają się też instytucje nie będące bankami, które również trudnią się obracaniem gotówką, jak również udzielaniem pomocy finansowej swoim klientom.
wymiana walut
Opracował: epSos .de
Na podstawie: http://www.flickr.com

Miejsce wymiany walut

Jeśli są w naszym portfelu niepolskie pieniądze a mamy zamiar robić zakupy na naszej rodzimej ziemi to będziemy mieć kłopot, dlatego zanim udamy się do galerii handlowej musimy wymienić nasze pieniądze. W dużych miastach w wielu miejscach są kantory, dlatego nie będzie żadnego problemu z wymianą waluty. Tak,więc kantor Wrocław to prosta wymienianie pieniędzy o każdej godzinie. Jeśli chcemy do wymiany dużą pieniędzy to dobrze zapoznać się z kursy walut. Są kantory, w których dostaniemy więcej. Jeżeli chodzi o małej kwocie to kilka grosików na jednym funcie czy funcie raczej nie stanowi większej różnicy.
kredyty gotówkowe
Opracował: christopher_brown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Możemy spełnić swoje marzenia

Coraz częściej zdarza się tak, że pożyczamy gotówkę, czasem od familii, a czasem z banku, gdyż nie chcemy oczekiwać aż zbierzemy potrzebną kwotę, która dopomoże nam wypełnić plany, tylko chcemy daną rzecz posiadać już oraz natychmiast. Mimo wszystko kiedy nie chcemy stracić na takiej pożyczce, to musimy dokładnie zobaczyć co nam ona oferuje oraz w jaki sposób będzie przebiegała jej spłata.
pieniądze i karty kredytowe
Opracował: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kredytowa oferta banków

Banki świetnie zdają sobie sprawę z konkurencji, która jest obecna na dzisiejszym rynku. Wobec tego, ich oferta jest cały czas uatrakcyjniana o następne produkty bankowe, których zadaniem jest zainteresowanie potencjalnych klientów. Zdecydowanie największą popularnością cechują się kredyty - przeważnie kredyt gotówkowy na dom, mieszkanie, samochód lub sprzęt AGD i RTV. Jak w takim przypadku odnaleźć się w gąszczu bankowych produktów?
Pieniądze, gotówka
Opracował: Jan Fidler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kredyty gotówkowe, niezwłoczny zastrzyk gotówki

Twoje dziecko prosi o komputer, a żona coraz częściej wspomina o wymianie samochodu na nowszy model? Sytuacja finansowa przyhamowuje Wasze marzenia? Chwilowo Wasza sytuacja materialna nie przedstawia się najlepiej?
Wybór konta osobistego
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oferty kont bankowych

Propozycje banków dla indywidualnych klientów okazują się niezwykle rozmaite, jedną z nich jest konto osobiste Inteligo. W dwudziestym pierwszym wieku wiele chwilowych komplikacji finansowych mogą rozwiązywać niezwykłe oferty kont osobistych. Nieraz wystarczy tylko krótka wizyta do banku, by podpisać umowę na dobrą ofertę konta osobistego. Jak jednak wybrać banki oferujące najlepsze konta?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.