Dodatek
przykładowe ulotki
Opracował: Paul Stainthorp
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czemu ulotki informacyjne mają tak spore znaczenie?

W gospodarce centralnie sterowanej nie było miejsca na konkurencję. Po upadku komunizmu na polskim rynku prywatne firmy zaczęły wyrastać niczym przysłowiowe grzyby po deszczu. Aktualnie, konkurencja w każdej branży jest faktycznie bardzo wysoka, wobec tego wszystkie firmy próbują zachęcać następnych klientów. Istotną rolę gra w takiej sytuacji przemyślany marketing. Jednym z jego najważniejszych elementów są naturalnie odpowiednio dopasowane materiały reklamowe, jak plakaty, wizytówki lub ulotki. Dlaczego każda firma powinna zatroszczyć się o ich prawidłowy wydruk?
kodeks prawny
Opracował: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com

Doradztwo podatkowe. Specjalistyczne rady.

Podatki nieustannie rosną - a do tego trudno się połapać, jeśli w grę wchodzi polskie prawo podatkowe. Choć ciężko być dzisiaj nadmiernym optymistą, to mam małą nadzieję, że przynajmniej władze w Polsce zrobią porządek z prawem. Przecież zatrudnienie profesjonalnych prawników dużo jest w stanie dać. Oczywiście można podać bardzo dużo innych alternatyw - w obniżenie podatków niewątpliwie nie wierzę. No dobrze, ale co w takim razie musi robić przedsiębiorca, który nigdy nie chciałby mieć na pieńku z urzędami skarbowymi? Cóż, niewątpliwie nie należy zbytnio kombinować.
przykładowa broszura
Opracował: Alden Jewell
Na podstawie: http://www.flickr.com

Broszura reklamowa jednym z niesamowicie istotnych elementów skutecznej promocji

W przeszłości na rynku działało jedynie kilka najważniejszych marek, jednakże obecnie konkurencja jest faktycznie duża, toteż nie należy się dziwić, że absolutna większość firm inwestuje wysokie kwoty w marketing, jaki charakteryzuje się dużym zainteresowaniem. Jednym z najskuteczniejszych kanałów promocyjnych do niedawna była telewizja, jednakże coraz częściej zauważa się w tym względzie nowe możliwości. Przykładem mogą być chociażby materiały reklamowe, jakimi są broszury. Jest to efektywny sposób na zachęcenie konsumentów do skorzystania ze sprzedawanych usług albo towarów.
karta lojalnościowa
Opracował: thomas lapperre
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fajny sposób na zdobywanie coraz to nowych klientów

Jeżeli prowadzisz dużą firmę, być może powinieneś zastanowić się nad wprowadzeniem w niej ciekawych rozwiązań, które mogą przysporzyć Ci więcej nowych klientów. Jeżeli zastanawiasz się nad dobrym sposobem, być może powinieneś rozważyć opcję wprowadzenia programów lojalnościowych dla swoich klientów. Jeśli Twoja firma para się sprzedażą różnego rodzaju rzeczy, wtedy programy lojalnościowe b2b są naprawdę fajnym. Taki program lojalnościowy polega na tym, że osoba przy pierwszych zakupach w Twoim sklepie dostaje kartę stałego klienta, na którą następnie może zbierać punkty przy każdych następnych zakupach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.