Dziecko
Książki prawnicze
Opracował: Brian Holland
Na podstawie: http://www.flickr.com

Interesujesz się prawem? Zapraszamy tu!

Zdefiniowanie prawa sprawia problemy nie tylko prawnikom. Przyjmijmy zatem, że ilu prawników - tyle definicji prawa. Jednak prawo powinno być jasne i nie pozostawiać niedomówień ani luk umożliwiających jego różną interpretację lub omijanie go. Niestety w naszej ojczyźnie tworzeniem prawa zajmują się nie prawnicy a politycy, co często skutkuje marnym poziomem aktów prawnych. Gdyby parlamentarzyści chcieli pogłębić swoją wiedzę z zakresu prawa to księgarnia prawnicza jest miejscem, które powinni odwiedzić.
bawiąca się dziewczynka
Opracował: Travis Swan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pierwsze dziecko to prawdziwe wyzwanie

Wychowywanie dzieci to ogromne wyzwanie, szczególnie dla młodych rodziców, którzy dopiero co doczekali się pierworodnego syna lub córki. Mimo tego, że powinniśmy dość dobrze zarabiać, aby zapewnić im przyszłość, to również musimy zmienić wiele własnych przyzwyczajeń, na przykład, jeśli lubiliśmy pospać do późna, to teraz musimy o tym zapomnieć. Najważniejsze jest jednak to, że od teraz nie jesteśmy już odpowiedzialni jedynie za siebie.
Szkoła policealna
Opracował: HWUPetroleum
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zaczynająca się 1 września szkoła to spory wydatek dla rodziców

Z czym kojarzy się data pierwszego września. No tak, po pierwsze smutna historia, czyli początek Drugiej Wojny Światowej, a drugie skojarzenie? Tak, początek szkoły. Wakacje na finiszu, zaczyna się znowuż prawdziwe życie, nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców. Oczywiście, wszystko jest zależne od wieku dziecka, jednak przez przez znaczną większość czasu należy zadbać o dziecko: kupić mu podręczniki i przybory szkolne, udawać się na zebrania z rodzicami, kontrolować oceny.
Kalendarz
Opracował: http://sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Porady z zakresu prawa

W Krakowie pracuje wielu świetnych czy doświadczonych radców prawnych. Biorąc pod lupę możliwości eksperta takiego jak radca prawny wyróżnia się na tle całej Polski. Głównie ze względu na stałe doszkalanie się w swojej specjalizacji i przez wzgląd na ogromne zaangażowanie w pracy prawnicy z Krakowa osiągają tak znakomite efekty. Świetna pomoc, która płynie z rekomendowanej przez tak wielu kancelarii krakowskiej, spostrzeżona została już przez wielu.
dziecko
Opracował: Kamilla Oliveira
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przestrzeń noworodka czyli co ubrać, żeby było najwygodniej

Pieluszki wielorazowe są w wielu modelach. Wszystko po to, by rodzice mieli opcje, a dziecko maksymalną wygodę i komfort noszenia. Ci, którzy zdecydowali się na pieluszki wielorazowe wiedzą także, że poruszanie się w tej wielorakości to niezwykła historia. Pieluchy wielorazowe różnią się między sobą gatunkiem towarów, z których są sporządzone, fasonem, rodzajem połączeń.
niemowlę
Opracował: JoséMa Orsini
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy muszą mieć młodzi rodzice

Kiedy rodzi się małe dziecko każdy wokół są podekscytowani. Rodzice są zasypywani prezentami dla malucha i każdy jest wniebowzięci, oczywiście poza niemogącymi się wyspać rodzicami. Dzieci dają rodzicom popalić, ale swoim uśmiechem niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawia odjąć wszelkie troski. Rodzice pielęgnując dziecko chcą by miało ono wszystko, co najlepsze, poczynając od kremu po kąpieli, przez smoczek a na kocyku kończąc.
Dziecko
Opracował: Melissa Hillier
Na podstawie: http://www.flickr.com

Perfekcyjne buciki dla Twojego malucha

DLA NAJMŁODSZYCH
Nasze najmłodsze pociechy często lubią biegać boso. Trudno jest namówić małe dzieci do włożenia kapci.

Jakiego typu pieluszki wybrać dla Twojego dziecka

Pieluszki składane stworzone z tetry bambusowej. Spełniają szereg funkcji oprócz normalnej pielęgnacji malucha. Mogą mieć zastosowanie jako pieluszka wielorazowa względnie wkład do pieluszki kieszonki. To też najdelikatniejszy ręczniczek dla buzi dziecka.
bobas
Opracował: Donnie Ray Jones
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak dobrze przygotować się na przybycie na świat kolejnego potomka?

Nie od dzisiaj wiadomo, że posiadanie przez nas dzieci jest normalną koleją rzecz w życiu znacznej części społeczeństwa. Jest to bowiem wypełnienie przyrodzonych potrzeb, które zakorzenione są gdzieś wewnątrz człowieka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.