Konkurencja
Biznes, mężczyźni
Opracował: Biuro Prasowe Starter
Na podstawie: Biuro Prasowe Starter

Jak rozsądnie prowadzić swoją firmę?

Jeżeli masz swoją firmę, dajmy na to restaurację z włoskim jedzeniem, musisz wiedzieć, iż wśród przedsiębiorców panuje bardzo duża konkurencja. Czyli aby mieć możliwość się utrzymać na polskim rynku, należy się postarać. To oczywiście typowe, przecież we wszystkich krajach tak właśnie jest. Co w takim razie można robić, jeśli chcemy powiększyć własne zarobki? Niewątpliwie czymś ze wszech miar istotnym jest to by po prostu skorzystać z usług takich firm, które zajmują się wywiadem gospodarczym. Przecież niektórzy właściciele firm nie są raczej uczciwi.
Finanse małych firm
Opracował: peddhapati
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym jest i jakie firmy mają szansę skorzystać pomoc finansową de mini minimis?

Fraza pomoc de minimis to rodzaj pomocy dla firm. Wspiera ona rozwój przedsiębiorczości w Polsce i na świecie. Taka pomoc jest z perspektywy prawa niewielka, o niewielkich rozmiarach.
Miejsce na reklamę banerową
Opracował: Ursula Stalder
Na podstawie: http://www.flickr.com

Metody reklamowe powinny być nieschematyczne

Sklepów, lokali gastronomicznych bądź lombardów jest u nas sporo, od groma. A więc jeżeli ktoś chciałby wyróżnić odpowiednio własny biznes nigdy nie może założyć, że to proste. Kiedy wyłącznie na jednym odcinku ulicy zauważyć można pięć aptek, nie powinno zdziwić przesadnie, iż akurat ich właściciele mogą uskarżać się na za wielką konkurencję.
przemówienie na konferencji
Opracował: Vocus
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak i gdzie przygotować konferencję?

Przygotowanie konferencji idealnej nie jest łatwe. Zobowiązuje do wielu zabiegów, negocjacji, zaangażowania całego sztabu profesjonalistów, nie wspominając już o czasie, jaki należy na to zadanie poświęcić.
reklama
Opracował: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com

Bez reklamy nic nie zdziałamy

Nawet najcudowniejsza przedsiębiorstwo będzie miała duże problemy z zdobyciem klientów, jeśli jej działalność nie zostanie w właściwy sposób rozpowszechniona i nagłośniona. Oczywiście posiadanie samej reklamy nie wystarczy, musi być ona jeszcze dobrze przeanalizowana, i wypuszczana i ukazywana w takich miejscach, w których możliwość na jej zobaczenie będzie posiadało rzeczywiście bardzo sporo ludzi.
Sprężyny
Na podstawie: http://www.vanel.com

Sprężyny

Nikt raczej nie zastanawia się ile sprężyn użytych zostało do zbudowania różnych przedmiotów i maszyn nas otaczających. A jest ich całe mnóstwo. Produkcja sprężyn to biznes, który trzyma się stabilnie na rynku i przy takim popycie jaki jest na sprężyny nic mu nie zagraża. Typów sprężyn są tysiące. Od maleńkich stosowanych w niewielkich mechanizmach - na przykład w zegarkach, po duże używane w kolejnictwie, przemyśle ciężkim, budowie dźwigów, silników samochodowych i wielu innych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.