Marketing
komputer
Opracował: DoDEA
Na podstawie: http://www.flickr.com

Po co przedsiębiorstwom nasze dane osobowe?

Wszyscy, którzy kiedykolwiek mieli do czynienia ze słynną notką, zawierającą informacje o tym, że nasze dane osobowe zostaną przechowywane, a później przetwarzane, na pewno zastanawiali się nad tym nie raz, w jakim celu instytucje zbierają informacje o nas. Odpowiedzi nie trzeba daleko szukać. Jest to bardzo popularne narzędzie marketingowe. W obecnych czasach najlepiej sprawdza się marketing internetowy.
sklep internetowy
Opracował: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklep internetowy to opcja kupna różnego rodzaju asortymentu często niemalże za bezcen

Od dawna wiadomo, że Internet to globalna wioskę, która daje na niezliczoną ilość możliwości. Sporo osób, które zna się na marketingu i reklamie korzysta z tego internetowym szaleństwie od dawna. Niektórzy zarabiają, a pozostali płacą i na całe szczęście wszyscy są zadowoleni. Drogą internetową możemy kupować rzeczy w niewielkie, wręcz hurtowe cenach i to ze wszystkich stron świata.
torebka prezentowa
Na podstawie: christmasstockimages.com

Jak zdobyć nowych klientów?

Biznes i prowadzenie własnej działalności to dziedziny ogromnie zaawansowane i wymagające sporej wiedzy i dużej elastyczności. Kłopoty wynikają dziś przede wszystkim z występowania ogromnej konkurencji w każdej właściwie branży. Z tego powodu należy starać się, by posiadana spółka wyróżniała się na tle pozostałych ze względu na posiadana ofertę i rodzaj produktów.
e-marketing
Opracował: flickr.com

Jak funkcjonuje marketing?

Teraźniejszy rynek cechuje się przede wszystkim dosyć dużą konkurencją. Posiadanie swojej firmy jest dlatego krokiem odważnym i należy włożyć sporo pracy w to, żeby zaistniała kolejna marka. Też znane i cenione firmy nie ustają w ciągłych staraniach o zdobycie nowych klientów. Oczywiście, w tym przypadku duże znaczenie ma efektywny marketing.
crm
Opracował: Wes Schaeffer
Na podstawie: http://www.flickr.com

CRM online – czy warto

W dwudziestym pierwszym wieku jest w sieci bardzo znaczną ilość udogodnień dla licznych przedsiębiorców. Dotyczy to różnego rodzaju oprogramowań, jakie o wiele potrafią przyczynić się do rozwoju firmy. Jednym z nich jest wysoce przydatne narzędzie, którym jest CRM.
sii, serwery, outsourcing it
Na podstawie: http://pl.sii.eu/pl/

Branża it a kwestia outsourcingu

Technologie dwudziestego pierwszego wieku przeganiają idee, które popularne były tylko kilka lat wstecz. Cyfryzacja dotknęła właściwie każde środowisko, od szkolnictwa, przez uprawy, do medycyny, nie wspominając już o badaniach naukowych, z którego to środowiska zrodziło się wszystko, co dzisiaj znamy pod postaciami sieci, telefonów komórkowych i innych licznych elektronicznych gadżetów.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.