Polityka prywatności
klawiatura
Opracował: David Mulder
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nasze bezpieczeństwo, bezpieczeństwo udostępnianych danych, jakie udostępniamy na wielu portalach oraz stronach internetowych z jakich korzystamy jest bardzo ważne.

Każda strona internetowa posiada własny schemat pobierania określonych informacji, a następnie ich wykorzystywania. Należy totez analizować dokumenty zamieszczone w internecie, aby wiedzieć, że niektóre nasze dane administrator może uzytkować tzn. udostępniać je innym podmiotom.
regulamin
Opracował: See-ming Lee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co się dzieje z naszym danymi w wirtualnym świecie?

Nasze codzienne życie co raz mocniej przenika do wirtualnej rzeczywistości. Każdego dnia spędzamy w internecie mnóstwo godzin. W zasadzie, znajdujemy tam wszystko to, co jest nam niezbędne do funkcjonowania. Nasze stosunki z przyjaciółmi podtrzymujemy dzięki portalom społecznościowym. Inne znajomości zawieramy na wszelkiego typu czateriach albo forach, a później troszczymy się o nie, prowadząc niekończące się pogawędki przy użyciu komunikatorów. W sieci możemy oglądać filmy i popularne seriale, słuchamy radia i nie ustajemy w poszukiwaniu ciekawych przepisów kulinarnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.