Wydajność
Maszyna do pakowania
Opracował: Tetra Pak
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób powiększyć wydajność swojej firmy?

Dużo w ostatnich miesiącach mówi się o demografii niemal całej cywilizowanej części świata. A więc myślimy co to będzie, gdy przejdziemy na zasłużoną emeryturę, a najzwyczajniej w świecie zatrudnionych nie będzie tak wielu. Co sprawiłoby znaczące problemy z funkcjonowaniem państwowych systemów emerytalnych. No dobrze, ale w końcu błyskawicznie rozwijają się wszelakie technologie!
wydajność

Powiększyć wydajność swojej firmy: ale jak?

Pewnie ciągłe czytanie artykułów na temat wydajności nie powiększy jej w automatyczny sposób, lecz można w sumie powiedzieć, że i tak takowa wiedza bądź co bądź jest wielce sensowna, mogąca dać całkiem sporo. Zapamiętajmy jedną rzecz: w żadnym przypadku nie ma tej sytuacji, iż akurat samo mówienie o wzroście stopnia wydajności może dać jakieś efekty. Jednakowoż można śmiało rzec, że w większości przypadków akurat wiedza czysto teoretyczna również daje niemało.
szkolenie
Opracował: Intel Free Press
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lean Management czyli w jaki sposób najlepiej poprawić wyniki w firmie

Bezkonkurencyjność innowacyjnej firmy szczególnie zależy od wiedzy kadry zarządzającej. Tymczasem skuteczne przywództwo czasami nie wystarcza. Wówczas powinno się wdrożyć stosowne procedury, dzięki którym usprawni się działanie przedsiębiorstwa. Jak wiadomo firmę współtworzą głównie ludzie, którzy w niej pracują, ale także takie elementy jak usługi oraz cały proces zarządzania. Aby znacząco zwiększyć wydajność firmy należy podejść do tej kwestii kompleksowo.
automatyka przemysłowa w fabryce
Opracował: Karen Baijens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem podwyższyć produkcję w swojej firmie?

Z jakiej przyczyny Niemcy są aktualnie potężną potęgą gospodarczą? Naturalnie powodów jest sporo, jednak ze wszech miar ważne jest to, że u naszych zachodnich sąsiadów stawia się na wysoką wydajność.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.