Wydajność
wydajność

Powiększyć wydajność swojej firmy: ale jak?

Pewnie ciągłe czytanie artykułów na temat wydajności nie powiększy jej w automatyczny sposób, lecz można w sumie powiedzieć, że i tak takowa wiedza bądź co bądź jest wielce sensowna, mogąca dać całkiem sporo. Zapamiętajmy jedną rzecz: w żadnym przypadku nie ma tej sytuacji, iż akurat samo mówienie o wzroście stopnia wydajności może dać jakieś efekty. Jednakowoż można śmiało rzec, że w większości przypadków akurat wiedza czysto teoretyczna również daje niemało.
Maszyna do pakowania
Opracował: Tetra Pak
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób powiększyć wydajność swojej firmy?

Dużo ostatnio jakoś się mówi o demografii niemalże całej cywilizowanej części świata. Zatem myślimy co będzie, gdy pójdziemy na zasłużoną emeryturę, a najzwyczajniej zatrudnionych nie będzie tak wielu. Co spowodowałoby znaczne problemy z funkcjonowaniem państwowych systemów emerytalnych. No dobrze, lecz przecież bardzo szybko idą do przodu różnego rodzaju technologie!
szkolenie
Opracował: Intel Free Press
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lean Management czyli w jaki sposób najlepiej poprawić wyniki w firmie

Bezkonkurencyjność innowacyjnej firmy szczególnie zależy od wiedzy kadry zarządzającej. Tymczasem skuteczne przywództwo czasami nie wystarcza. Wówczas powinno się wdrożyć stosowne procedury, dzięki którym usprawni się działanie przedsiębiorstwa. Jak wiadomo firmę współtworzą głównie ludzie, którzy w niej pracują, ale także takie elementy jak usługi oraz cały proces zarządzania. Aby znacząco zwiększyć wydajność firmy należy podejść do tej kwestii kompleksowo.
automatyka przemysłowa w fabryce
Opracował: Karen Baijens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakim sposobem podwyższyć produkcję w swojej firmie?

Z jakiej przyczyny Niemcy są aktualnie potężną potęgą gospodarczą? Naturalnie powodów jest sporo, jednak ze wszech miar ważne jest to, że u naszych zachodnich sąsiadów stawia się na wysoką wydajność.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.