Zakupy w magazynie z zestawami do mieszkania

Pierwsza nocka w nowym mieszkaniu upłynęła niezwykle spokojnie. Mimo wytężania pamięci nie mogłam przypomnieć sobie co mi się przyśniło tej pierwszej nocy. Po prędkim prysznicu i smacznym śniadaniu popędziłam do okolicznego sklepu z akcesoriami domowymi. Planowałam tam zrobić niedrobne zakupy.
W pierwszej kolejności podeszłam do działu ze środkami czyszczącymi. Gniazdko należy dobrze wysprzątać nim zacznę je doposażać w niezbędne rynsztunki, to znaczy gary, naczynia, sztućce i tym podobne akcesoria. Znalazłam w owym sklepie całe zestawy do sprzątania. W skład tychże zestawów wchodziły nie tylko środki czyszczące lecz także ściereczki z bawełny oraz mikrofibry. Ponieważ mebelków (prócz materaca) na razie nie mam, toteż poszukiwałam płynów do czyszczenia: płytek łazienkowych i kuchennych, płynów do szyb i luster, papierowych worków do odkurzacza, kosza na śmieci czy też potrójnego stojaka do segregowania odpadków, i na pewno odpowiedniej wielkości worków na odpady.


Inni czytali też

Palarnia ziaren

nabieranie ziaren kawy
Opracował: Andreas Poike
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy, kto słyszące słowo kawa niemal automatycznie liczą na to, że poczują aromat świeżo parzonej. Jeśli jesteśmy przyzwyczajeni do dobrej kawy to nawet nie wrzucamy drobnych do automatu, bo zdajemy sobie sprawę z tego, że ta niby kawy tylko popsuje nam dzień zamiast uczynić, go przyjemniejszym. Dobra kawa to ziarna, które samodzielnie mamy możliwość rano zmielić. Ale gdzie dostaniemy kawa świeżo palona? Odpowiedź jest banalna w sieci. Sklepy internetowe mają bogatą ofertę kaw smakowych świeżo palone, albo kawy, które posiadają jakieś konkretne właściwości. Jeżeli znamy się na kawach to nie będziemy mieli problemów ze znalezieniem tej porządnej kawy pośród internetowego chłamu.

mieszkanie
Na podstawie: www.morguefile.com
Poza tym pilnie wyszukiwałam szczotki i szufelki które to wyszukałam (z małą pomocą sklepowej) w dziale nieopodal. Potrzebne akcesoria również zdobyłam pod postacią zestawów do sprzątania, co nieco przyśpieszyło zakupy, bowiem nie musiałam zestawiać kolorami zmiotki i szufelki. Ponad to, w wymienianych zestawach do sprzątania znalazła się także szczota na długim patyku, co mnie bardzo uradowało, albowiem utrudziły mnie nieco już te zakupy, a przecie prawdziwa praca dopiero mnie czekała. Uiściłam zatem kasjerce wyliczoną zapłatę i popędziłam z tym wszystkim do mieszkania.

A praca czekała mnie naprawdę ciężka, (sprzątanie po uprzednich lokatorach), lecz jakże przyjemna! Będę sprzątać pierwsze własne mieszkanko! Wymarzone, wyczekane, nie ogromne ale prywatne cztery kąty. Z wielkim zapałem
sprzątanie
Opracował: Steven Depolo
Na podstawie: http://www.flickr.com
wzięłam się więc do pracy. Wykorzystałam każde nabyte nie dawno zestawy do sprzątania: szczotki i szufelkę, emulsje czyszczące, pastę do podłóg - link. Szorowałam, pucowałam, aż do momentu kiedy można się było zobaczyć w terakocie niby w lusterku. A szyby? Gdyby nie ramy wokół okien można by było twarz rozbić o szybę okienną!

Po tym wyczynie upadłam bez siły na mój samotny mebel i przespałam równe 2 godziny. Potrzebowałam nabrać energii ażeby następnego dnia ruszyć do salonu meblowego.
2014-08-04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.