Engineering IT i business process management w epoce informacji - wpływ IT w biznesie.

Żyjemy i funkcjonujemy w świecie informacji i Google`a. Nie dziwi więc sytuacja, w której firmy wydają gros swojego budżetu na zarządzanie przepływem informacji.


Dogranie procesów biznesowych w instytucjach, tajemniczo ukryte pod angielskim pojęciem business process management (czytaj tutaj), kryje za sobą wiele istotnych narzędzi gwarantujących sukces firmy na informatycznym polu.
Integracja systemów (tutaj: http://pl.sii.eu/pl/oferta/modele-wspolpracy/projekty-i-integracja-systemow) brzmi dla człowieka spoza branży IT co najmniej nudząco, tajemniczo. Za tym wyrażeniem kryje się istotny cel – integracja biznesu, a więc usprawnienie całej machiny, by działała niezawodnie. W pobliskim otoczeniu merytorycznym funkcjonuje też kolejna struktura scalająca –integracja aplikacji. Tworzy ona podwaliny pod sukcesy w integracji całych systemów.
Z założenia i z szerokiej definicji integracjajest łączeniem komponentów - tu akurat rozumiana jest jako ujednolicanie systemów. Unifikacja platformy komputerowej przedsiębiorstw polega na łączeniu (jeśli trzeba) innych wersji systemowych, przesyłaniu komunikatów za pomocą ustalonych szyfrów, w jej skład zalicza się też monitoring.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.