Dlaczego systemy lojalnościowe to świetny pomysł na zaanagażowanie klientów?

Jeżeli prowadzisz swój biznes, ale wskaźniki sprzedaży nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, wtedy z pewnością powinieneś zastanowić się nad dodatkowymi sposobami zachęcania klientów do skorzystania dokładnie z Twoich usług. Jeżeli przykładowo masz zakład usługowy – fryzjerski lub salon piękności czy inne podobne zakłady – wtedy na pewno dobrym pomysłem może być wdrożenie programu lojalnościowego dla swoich klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy pierwszej wizycie wręczasz klientowi kartę stałego klienta – następnie będą na niej odznaczane wszelkie następne wizyty i wybrane usługi.
karty lojalnościowe na kawę
Opracował: a olin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli dany klient skorzysta z Twoich usług wystarczającą ilość razy, wtedy dostanie kolejną usługę gratis. Takie programy lojalnościowe często sprawdzają się wyjątkowo nieźle – jeśli wręczysz swoim klientom takie karty lojalnościowe bez wątpienia zaraz zauważysz, że wracają do Twojego zakładu jeszcze chętniej. Tego typu programy lojalnościowe dobrze sprawdzają się również w sklepach spożywczych lub kosmetycznych – jeśli prowadzisz dokładnie taką firmę, wtedy wprowadzenie w niej programu lojalnościowego to niemal Twój obowiązek (odnośnik). Jeżeli (ciąg dalszy tego zagadnienia: więcej pod linkiem bazalt.pl) nie masz pomysłu na to, w jaki sposób zorganizować taki program lojalnościowy, wówczas możesz zwrócić się do zakładów, które zajmują się tym profesjonalnie. Wprawdzie będzie Cię to kosztowało trochę więcej, jednakże będziesz miał gwarancję, że obsługa programów lojalnościowych będzie sprawowana na najwyższym poziomie - sprawdź to na stronie http://www.loyaltyzen.com/pl.

Inni czytali też

Czemu ulotki informacyjne mają tak spore znaczenie?

przykładowe ulotki
Opracował: Paul Stainthorp
Na podstawie: http://www.flickr.com
W gospodarce centralnie sterowanej nie było miejsca na konkurencję. Po upadku komunizmu na państwowym rynku nowe firmy zaczęły pojawiać się niczym przysłowiowe grzyby po deszczu. Dzisiaj, konkurencja w każdej branży jest rzeczywiście bardzo wysoka, wobec tego określone firmy starają się zachęcać następnych klientów. Znaczącą rolę gra w takiej sytuacji przemyślany marketing. Jednym z jego najważniejszych elementów są oczywiście dobrze dopasowane materiały reklamowe, jak plakaty, wizytówki czy ulotki. Z jakiego powodu każda firma powinna zatroszczyć się o ich prawidłowy wydruk?


Jeżeli (dodatkowe info-wejdź... ten odnośnik) zdecydujesz się na korzystanie z usług takiej firmy, wtedy praktycznie wszystko będzie załatwione za Ciebie. Takie zakłady najczęściej gwarantują kompleksową obsługę programów lojalnościowych w danej firmie. Kiedy się na to zdecydujesz, wtedy niewątpliwie będziesz co miesiąc dostawał dokładne raporty dotyczące tego, jak dużo klientów bierze udział w programie i jak wielki ma to wpływ na Twoje wyniki sprzedaży. Jeśli w dodatku zaplanujesz dobrą akcję promocyjną, wówczas możesz być niemal pewny, że Twoje wskaźniki sprzedaży znacząco się zwiększą i będziesz mógł zarabiać jeszcze więcej. Życzymy Ci niemal samych sukcesów.
2017-11-12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.