Karma Acana – najlepsza karma dla twojego psa i kota


Prozdrowotna karma nie należy do tanich zakupów. Za nieco ponad 2 kilogramy karmy dla intensywnie rosnących szczeniaków wydamy 44 złote. (Sklep z karmą) Trzykrotność tej porcji wyniesie nas koło 113 złotych. Paczka 13,5 kilogramowa to wydatek sięgająca 200 złotych.
Jeśli martwisz się o zdrowie swojego psa i dostrzegasz, że ma on problemy trawienne rozważ zakup karmy Acana. Jest to wysokiej klasy towar hipoalergiczny ze składnikami, pochodzącymi z Nowej Zelandii i Kanady. Karma Acana to idealne danie dla dużych i aktywnych kotów, ale i tych mających problemy z trawieniem i przyswajaniem zwykłych dań. Właśnie w tym celu Acana umieszcza w pokarmie dla czworonogów składniki zmiękczające trawienie: delikatne mięso, jabłka, wyławianego w Kanadzie stornia itp. Niektóre odmiany Acana mają mniejszą wartość węglowodanów. Większa ilość białek i witamin ma pomóc w utrzymaniu i zwiększeniu masy mięśniowej przez najaktywniejsze czworonogi.
Proporcje opakowań są takie same jak w Taste of Wild. Jednak za najmniejszą Acanę zapłacimy więcej - bo ponad 50 złotych, za za 6,8 kilograma - niemal 120, a 13-kilogramowe worki wyniosą nas co najmniej 200 złotych. Karma dla zwierząt!
2014-08-04
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.