Karma Acana – najlepsza karma dla twojego psa i kota

Posiadasz kociaka lub szczeniaka? A może oba zwierzaki? Masz skłonności do ufania jednej firmie? Jeśli tak, to dla swoich ulubionych pociech rozważ kupno Taste of Wild. Zarówno koty, jak i szczekające czworonogi będą zajadać się tym zdrowym pokarmem.
Zestawiając z konkurencją, Taste of Wild szczyci się jako producent karmy bez zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót - ziarna są uznawane za dodatkowy walor. Jednak w przypadku psów posiadacze czworonogów denerwują się zastępowaniem zbożem wartościowego mięsa i warzyw.


Taste of Wild to wybór mięsnych, warzywnych i egzotycznych komponentów. Biorąc pod uwagę rozróżnienie wiekowe, rasowe i wagowe psów, producent przyszykował dla nas odmiany karmy dla młodych kociąt i szczeniąt, dojrzewających, jak i dorosłych osobników. Esencję mięsną stanowią w niej łosoś (dla szczeniąt i kociąt), jagnięcina (prawie dla większości psów), czy mięso z dzika (w każdym wieku). (Zobacz tu)
Karma dla kotów
Na podstawie: www.sxc.hu

W dodatkach warzywno-owocowych możemy przebierać wręcz bez końca. Najrozmaitsze rodzaje karm Taste of Wild serwują naszym psom i kotom przecier pomidorowy, maliny i jeżyny, zielony groszek, czy słodkie ziemniaki.

1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.