Zdrowie
bezpieczeństwo
Opracował: cleong
Na podstawie: http://www.flickr.com

Poczucie bezpieczeństwa na stanowisku w pracy jest istotne

Pracownik fizyczny to osoba, która, jak nazwa mówi,wykonuje pracę wymagającą przede wszystkim użycia siły fizycznej. Jednak stwierdzenie to jest tylko częściowo prawdziwe. Wiele zawodów wymaga specjalistycznego przeszkolenia lub ekstra kwalifikacji, przykładowo obsługa maszyn.
praca
Opracował: Samson Loo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Coraz więcej osób ukończyło studia, mino to nie zawsze dyplom gwarantuje wymarzoną pracę

Coraz więcej osób w Polsce posiada dyplom wyższej uczelni, a jednak często dyplom nie daje gwarancji pracy w wyuczonym zawodzie. Taka tendencja utrzymuje się od dłuższego czasu, dlatego Polska szybko stała się krajem, w którym odsetek absolwentów ludzi jest bardzo wysoki.
Opracował: www.babymama.pl

Dobieramy dobre pieluchy dla malucha

Jedna pieluszka jednorazowego użytku rozkłada się ponad 300 lat! Jeżeli nie jesteście zdecydowani do pieluch wielokrotnego użytkowania, lecz troszczycie się o otoczenie, sięgnijcie po jednorazowe pieluszki ekologiczne, które rozkładają się znacznie krócej, a w środku w zamian żelowego napełnienia posiadają wkład z ligniny. To rozstrzygnięcie zdrowe zarówno dla środowiska, jak i dla cery malca. Każdy rodziciel wie, że są sytuacje, w których pieluszka jednorazowa jest ogromnie potrzebna, lub wręcz nieodzowna.
Fototapety do restauracji
Opracował: http://art.widi.pl/
Na podstawie: http://art.widi.pl/

Odkryj niezwykły świat kawy a już nigdy nie przestaniesz jej pić!

Bardzo dużo ludzi nie wyobraża sobie dnia bez wypicia chociaż jednego kubka kawy. Niektórzy pijają nawet parę kubków na dzień. Można spotkać mnóstwo smakoszy tego napoju, którzy lubują się zarówno w smaku, jak i wyśmienitym jej aromacie. Powinniśmy jednak dowiedzieć się, jaką kawę rzeczywiście warto pić oraz jakie korzyści są z tym związane.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.