Brakuje Ci funduszy? Pożycz przez Internet

A wszystko obraca się wokół pieniędzy, powiedziałeś nie jeden raz w życiu. W których to było sytuacjach? A na przykład, kiedy dochodziło do pewnej afery, przetasowania na scenie parlamentarnej, fuzji jakiejś wielkiej firmy… A w realnym, codziennym życiu, gdy brakło ci pieniędzy i musiałeś brać na krechę, a to pragnąłeś czegoś i zabrakło ci trochę do transakcji…
pieniądze
Opracował: Vsevolod Knyazev
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dużo jest takich przypadków, w sumie dzieją się przez całe życie, bo pieniądz zawiaduje światem i nie ma na to rady.

Inni czytali też

Interesujące oferty pożyczek – firmy pozabankowe

finanse
Opracował: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach banki nie są jedynymi firmami, które potrafią pomóc w różnych kwestiach finansowych. Obecnie nie bez powodu wielu ludzi stwierdza, że wiele bankowych ofert jest dla nich nieopłacalnych; niekiedy problemem może być znaczna ilość formalności albo niepowodzenie w trakcie konsultacji. Wówczas znakomitym rozwiązaniem mogą być różnego typu nowe, zupełnie alternatywne oferty pożyczek – nieraz w tym celu nie potrzeba nawet wychodzić z domu, ponieważ dużo firm idzie przyszłym klientom na rękę oraz powoduje, że wszelkie formalności da się załatwić zdalnie – przez internet. Ułatwia to na przykład pożyczka pozabankowa Filarum, która słynie z niewiarygodnie łatwych w obsłudze , jak również przystępnych warunków.


Nawet bezdomni, którzy podobno nie troszczą się o finanse (przejdź do strony), chodzą w brudnych ubraniach, nie myślą o nowych ubraniach czy innych dodatkach, to jednocześnie potrzebują kasy. Czy to na alkohol czy po zwykle coś do przegryzienia. Jeśli nie posiadają oszczędności mogą pójść ponurkować w śmietniku, lecz każdy z nich woli posiadać kilka drobniaków w ręce, aby zakupić niezbędną rzecz.

Pieniądze w złej sytuacji finansowej
Opracował: eFile.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podobnie jest z nami, chociaż nie posiadamy tego typu problemów. Mamy mieszkanie, auto, przywiązaną do nas familię, wyjeżdżamy na urlop, jesteśmy w pewien sposób ludźmi sukcesu. bynajmniej tak się każdemu wydaje, bo gdzieś w środku czujemy, iż mogłoby być korzystniej. Że zawsze nie ma tych paru groszy, właśnie wtedy, gdy ich najmocniej potrzebujemy. Niby można pójść do banku i pożyczyć, ale tam te formalności, pytania, wypełnianie papierów, zachęcanie do pozostałych ofert na które nie mamy chęci. No przecież my chcemy jedynie pieniędzy, po co te całe ceregiele!
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.