Brakuje Ci funduszy? Pożycz przez Internet

A wszystko obraca się wokół pieniędzy, powiedziałeś nie jeden raz w życiu. W których to było sytuacjach? A na przykład, kiedy dochodziło do pewnej afery, przetasowania na scenie parlamentarnej, fuzji jakiejś wielkiej firmy… A w realnym, codziennym życiu, gdy brakło ci pieniędzy i musiałeś brać na krechę, a to pragnąłeś czegoś i zabrakło ci trochę do transakcji…
pieniądze
Opracował: Vsevolod Knyazev
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dużo jest takich przypadków, w sumie dzieją się przez całe życie, bo pieniądz zawiaduje światem i nie ma na to rady.

Inni czytali też

Własne niezbyt miłe wspomnienia z opóźnionego lotu

samolot
Opracował: pjs2005
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ludzie dzielą się na dwie grupy. Pierwsi bardziej wolą latanie samolotem jako najwygodniejszy i bardzo szybki transport, a drudzy okropnie się tego boją. Mniejsze znaczenie ma to w jakiej grupie się znajdujemy, irytuje nas pewna kwestia jeśli chodzi o linie lotnicze – spóźnienie abo odwołanie rejsu.


Nawet bezdomni, którzy podobno nie troszczą się o finanse (przejdź do strony), chodzą w brudnych ubraniach, nie myślą o nowych ubraniach czy innych dodatkach, to jednocześnie potrzebują kasy. Czy to na alkohol czy po zwykle coś do przegryzienia. Jeśli nie posiadają oszczędności mogą pójść ponurkować w śmietniku, lecz każdy z nich woli posiadać kilka drobniaków w ręce, aby zakupić niezbędną rzecz.

Pieniądze w złej sytuacji finansowej
Opracował: eFile.com
Na podstawie: http://www.flickr.com
Podobnie jest z nami, chociaż nie posiadamy tego typu problemów. Mamy mieszkanie, auto, przywiązaną do nas familię, wyjeżdżamy na urlop, jesteśmy w pewien sposób ludźmi sukcesu. bynajmniej tak się każdemu wydaje, bo gdzieś w środku czujemy, iż mogłoby być korzystniej. Że zawsze nie ma tych paru groszy, właśnie wtedy, gdy ich najmocniej potrzebujemy. Niby można pójść do banku i pożyczyć, ale tam te formalności, pytania, wypełnianie papierów, zachęcanie do pozostałych ofert na które nie mamy chęci. No przecież my chcemy jedynie pieniędzy, po co te całe ceregiele!


identycznie możesz zwrócić się z prośbą o pożyczkę kumpla albo kogoś z familii. Ale, w zależności od kontaktów familijnych, tego typu prośba może skończyć się jak w banku. sugestie, domniemania, dysputy o stanie finansowym, a jeszcze w następnej kolejności wieść poleci w świat, familia się zmartwi, znajomi zaczną obgadywać. Po co?

Najlepszym w tego typu przypadku wyjściem z sytuacji są pożyczki przez Internet, czyli, chwilówki online (szybkie kredyty od Choć dla wielu ta nazwa brzmi groźnie, lichwiarsko, to jednakowoż rynek się zmienia i obecnie jest tak olbrzymia konkurencja, iż firmy zamiast stawiać trudne warunki toczą boje o każdego klienta. wiadomo, nie dostaniemy w takim systemie fortuny, ale możemy uzbierać brakujące finanse. Pożyczki zaczynają się już od 100 zł, zazwyczaj osiągając kwotę maksymalną 2500 – 3000 zł. W niektórych firmach zdarzają się wyższe.
2018-07-12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.