Rodzice
bawiąca się dziewczynka
Opracował: Travis Swan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pierwsze dziecko to prawdziwe wyzwanie

Wychowywanie dzieci to duże wyzwanie, tym bardziej dla niewprawionych w bojach rodziców, którzy dopiero co doczekali się pierworodnego dziecka. Nie dość, iż powinniśmy dość dobrze zarabiać, aby zapewnić im przyszłość, to dodatkowo musimy zmienić wiele własnych przyzwyczajeń, na przykład, jeśli lubiliśmy późno wstawać, to teraz musimy o tym zapomnieć. Najważniejsze jest jednak to, że od tego momentu nie jesteśmy już odpowiedzialni tylko za siebie.
Opracował: www.babymama.pl

Dobieramy dobre pieluchy dla malucha

Jedna pieluszka jednorazowego użytku rozpuszcza się więcej niż 300 lat! O ile nie jesteście przekonani do pieluch wielokrotnego użytkowania, jednakże troszczycie się o środowisko, sięgnijcie po jednokrotne pieluszki ekologiczne, które rozkładają się o wiele krócej, a w środku zamiast żelowego wypełnienia posiadają wkład z ligniny. To rozstrzygnięcie ekologiczne zarówno dla środowiska, jak i dla skórki smyka. Każdy rodziciel wie, że są przypadki, w których pieluszka jednorazowa jest ogromnie przydatna, bądź wręcz niezbędna.
niemowlę
Opracował: JoséMa Orsini
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy muszą mieć młodzi rodzice

Gdy na świat przychodzi niemowlę wszyscy wokół są podekscytowany. Świeżo upieczeni mama i tatadostają moc prezentów dla dziecka i każdy jest zachwycony, może poza niedosypiającymi rodzicami. Dzieci dają rodzicom w kość, ale jeden uśmiech niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki sprawia odjąć wszelkie troski. Rodzice dbając o dziecko chcą by otrzymywało ono wszystko, co najlepsze, poczynając od kremu po kąpieli, przez smoczek a na kocyku kończąc.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.