Firmy
E-biznes, internet
Opracował: sxc.hu
Na podstawie: http://sxc.hu

Do kogo udać się z problemami prawnymi?

Prawo dotyczy nas wszystkich. Prawo jest niestety na tyle złożonym zbiorem zasad, że nieroztropnym jest oczekiwać, że każdy obywatel będzie pojmował każdy przepis, choć, przynajmniej w teorii, powinien. Na szczęście nie jesteśmy skazani na śledzenie przepisów pośród dziesiątków ksiąg i paragrafów.
firma w niemczech
Opracował: Allagash Brewing
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak założyć firmę w Niemczech.

Z powodu nadmiernych finansowych obciążeń wiele osób z naszego kraju myśli poważnie o otworzeniu firmy w innym kraju. W związku z tym że od 2004 roku Polska wchodzi w skład Unii Europejskiej, to nie powinno być żadnych prawnych przeciwwskazań, żeby nie zrobić tego. Do najbardziej popularnych miejsc na zakładanie firmy poza granicami naszego kraju zalicza się Niemcy, które są również naszym sąsiadem z zachodu.
nieruchomości
Opracował: Francisco Anzola
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kaucja gwarancyjna - zastaw dla osoby wynajmującej nieruchomość

Większość z nas wie, czym jest kaucja za butelkę po oranżadzie. Kupujesz oranżadę, płacisz 30 groszy więcej, bo sklepowa musiała mieć gwarancję, że butelkę dostanie z powrotem, a nawet, jeśli nie odniesiesz to ma pieniądze na nową. Tak przynajmniej kiedyś było z butelkami i można to w pewien sposób odnieść do kaucji związanej z umowami.
księgowość
Opracował: Alan Cleaver
Na podstawie: http://www.flickr.com

Księgowość w Karkowie

Prowadzenie swojego biznesu wiąże się ze sporą liczbą formalności wobec zusu i urzędu skarbowego. Jeśli nawet ktoś prowadzi jednoosobową działalność, to raz na kwartał należy obliczyć wszystkie podatki, oraz co miesiąc płacić składki na ZUS.
wydajność

Powiększyć wydajność swojej firmy: ale jak?

Pewnie ciągłe czytanie artykułów na temat wydajności nie powiększy jej w automatyczny sposób, lecz można w sumie powiedzieć, że i tak takowa wiedza bądź co bądź jest wielce sensowna, mogąca dać całkiem sporo. Zapamiętajmy jedną rzecz: w żadnym przypadku nie ma tej sytuacji, iż akurat samo mówienie o wzroście stopnia wydajności może dać jakieś efekty. Jednakowoż można śmiało rzec, że w większości przypadków akurat wiedza czysto teoretyczna również daje niemało.
na konferencji
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakim miejscu najlepiej urządzić spotkanie konferencyjne?

Zazwyczaj jest tak, że na konferencjach porusza się niesamowicie istotne kwestie, które zezwalają na rozkwit różnorakich przedsiębiorstw, dopomagają w inny sposób spojrzeć na niektóre sprawy i sprawiają, iż znacznie prościej przychodzi rozwikłanie kwestii, które jeszcze całkiem niedawno zdawały się niemożliwe do wyjaśnienia. Dlatego właśnie biorąc miejsce, gdzie takie konferencje mają się odbywać, musimy zatroszczyć się o każdy szczegół i o szczególną wygodę jej uczestników.
prawo
Na podstawie: www.morguefile.com

Po co komu radca prawny?

Z miejsca trzeba odpowiedzieć na pytanie napisane w tytule – tak, taki zawodowiec jest konieczny w każdym przedsiębiorstwie. Jego opłacenie to kolejny wydatek, całkiem spory zresztą, który obciąża budżet, jednak są to dobrze wydane pieniądze. Czemu tak się dzieje?
Biznesmen w pracy
Opracował: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com

Efektywne administrowanie swoją działalnością gospodarczą

Chyba każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że stworzenie naprawdę efektywnie działającej oraz generującej w stu procentach zadowalające dochody firmy właściwie nigdy nie jest prostą sprawą. Z drugiej jednak strony w każdym przypadku należy włożyć w to możliwie dużo wysiłku, bo bez tego prowadzenie działalności w dowolnej dziedzinie byłoby właściwie pozbawione sensu. Istnieje tu oczywiście całe mnóstwo rozmaitych rzeczy o które trzeba zadbać z najwyższą możliwą uwagą, gdyż mogą one mieć istotny wpływ na ogólną kondycję naszej działalności.
Billboard - reklama wielkoformatowa zewnętrzna
Opracował: Stuart Grout
Na podstawie: http://www.flickr.com

Reklama outdoorowa

Reklama outdoorowa

W XXI stuleciu każdy, kto prowadzi firmę powinien zadbać o promocję. Jest to teraz podstawa dobrego jego funkcjonowania. Badacze pewni są co do tego, że najlepszą formą reklamy przedsiębiorstwa jest reklama outdoorowa. Posiada ona różnorodne formy dzięki którym można zdobywać kolejnych konsumentów i ugruntowywać wizerunek firmy w ich świadomości. Obejmuje ona takie formy jak plakaty, czy telebimy. Dla osób, których interesuje reklama outdoorowa, na przykład łatwo widzialne i atrakcyjne szyldy Kraków stanowi dobrą przestrzeń. To spore i żywe miasto ma wiele miejsc, w których da się ulokować własne logo tak, by widziała je duża liczba klientów.
przygotowanie plakatu
Opracował: bobbi vie
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z jakich przyczyn plakaty to odpowiedni pomysł na reklamę?

Kiedy prowadzisz firmę, bez wątpienia świetnie wiesz, że przede wszystkim powinieneś zainwestować w reklamę. Chyba nikt już dzisiaj nie ma wątpliwości, że reklama jest dużą dźwignią handlu. Kiedy jakaś firma nie funkcjonuje w świadomości klientów – bo na przykład nie posiada konta w serwisach społecznościowych – zdecydowanie jest jej trochę trudniej sprzedać swoje produkty. Jakie formy reklamy są najbardziej skuteczne? Niewątpliwie warto zainwestować w posiadanie konta w serwisach społecznościowych.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.