Ludzie
pracownicy
Opracował: US Department of Labor
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kadry to najważniejsze dobro zakładu w dzisiejszych czasach

Jeszcze zupełnie niedawno panowało przekonanie, że podwładni powinni przybywać do pracy, angażować się całkowicie w wykonywanie własnych zadań, bo w końcu za to otrzymują pieniądze, a następnie zakład powinna radować się jak najlepszą opinią za jakość wykonywanych usług. Na szczęście znacznie więcej dyrektorów zdaje sobie sprawę z tego, iż najważniejszym dobrem jaki ma firma, nie jest produkowany produkt, ale ludzie, którzy go tworzą.
studia
Opracował: Goleudy Photography
Na podstawie: http://www.flickr.com

To bardzo istotne abyś pomyślał przed pójściem na studia

Każdy, kto skończył niedawno wyższą uczelnię jest teraz w nieco innej rzeczywistości. Oto po całym życiu w beztrosce, kiedy rodzice nas utrzymywali, okazało się, że , że pasta do zębów nie pojawia się sama w łazience, że za wodę trzeba płacić, tak jak za pokój i inne rzeczy, o których wielu młodych ludzi do tej pory nie myślało.
Karty kredytowe i windykacja długów
Opracował: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przymus spłacenia długów.

Przymus uregulowania kredytu to coś, z czym powinna się liczyć każda osoba, która pobierze kredyt od instytucji bankowej. Trzeba sobie zdawać sprawę z faktu, że w przypadku, w którym ktoś zdecydował się na tego typu działanie, to kolejne, co musi mieć na uwadze to sprawa : zapłać pożyczkę.
Zakupy przez internet
Opracował: iStock
Na podstawie: iStock

W jaki sposób przeprowadzać ankiety wśród konsumentów?

Ludzie są różni - może w Polsce tego nie widzimy, choćby z takiej przyczyny, że w końcu Polska jest krajem, w którym to generalnie mieszkają głównie Polacy, za wielu emigrantów z przykładowo Syrii nie znajdziemy. Kiedy sytuacja jest taka, iż poznanie ludzi jest niesamowicie ważne?
prawnik
Opracował: Michael
Na podstawie: http://www.flickr.com

Fachowi prawnicy w naszym kraju - wybierz najlepszego

Rozmaite usługi związane z szeroko rozumianym doradztwem prawnym cieszą się w chwili obecnej sporą popularnością w praktycznie całej Polsce, ale z drugiej strony ciężko byłoby dziwić się czemuś takiemu. W końcu chyba nikomu nie trzeba nawet wspominać o tym, że problemy natury prawnej mogą czasami spadać na praktycznie każdego z nas, niezależnie nawet od tego, czym tak właściwie akurat się zajmujemy.
praca
Opracował: Samson Loo
Na podstawie: http://www.flickr.com

Coraz więcej osób ukończyło studia, mino to nie zawsze dyplom gwarantuje wymarzoną pracę

Coraz więcej osób w Polsce posiada dyplom wyższej uczelni, a jednak często dyplom nie daje gwarancji pracy w wyuczonym zawodzie. Taka tendencja utrzymuje się od dłuższego czasu, dlatego Polska szybko stała się krajem, w którym odsetek absolwentów ludzi jest bardzo wysoki.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.