Pracownicy
praca
Opracował: hackNY.org
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szukanie ciekawej pracy to obecnie nie lada sztuka

Poszukiwanie dobrze płatnej pracy to obecnie nie lada umiejętność. Zanim napiszemy swoją aplikację na wymarzone stanowisko, trzeba drobiazgowo zaznajomić się z wymaganiami firmy, która dała ogłoszenie. Po pierwsze ułatwi nam to napisanie najlepiej dopasowanego do profilu firmy CV, oprócz tego należy zorientować się, jaką metodę rekrutacji stosuje dana firma.
Spotkanie, zebranie
Opracował: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

A może wyjazd integracyjny nad polskie morze?

Czy nieustanny kryzys gospodarczy sprawił, że to już koniec aż tak regularnych wyjazdów pracowniczych do choćby Sopotu? Tak naprawdę ciężko myśleć, iż w akurat w przypadku Polski aż tak wielce widać znaczne spowolnienie ekonomiczne. Jakby nie patrzeć jesteśmy dosyć nietypową gospodarką, zatem można w sumie powiedzieć, że jeżeli w rachubę wchodzą wypady pracownicze, w sumie jest nawet lepiej, aniżeli kilka lat temu.
Spotkanie, zebranie
Opracował: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

A może wypad firmowy nad Bałtyk?

Czy nieustanny kryzys ekonomiczny sprawił, że to już koniec tak bardzo częstych wyjazdów pracowniczych do choćby Sopotu? Tak naprawdę ciężko myśleć, iż w akurat w przypadku Polski aż tak wielce widać znaczące spowolnienie ekonomiczne. Jakby nie patrzeć jesteśmy raczej nietypową gospodarką, a więc można śmiało powiedzieć, że jeżeli w grę wchodzą wyjazdy pracownicze, tak naprawdę jest sporo lepiej, niż kilka lat temu.
finanse
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Musimy być przygotowani na wszelkie koszty

Jeżeli mamy zakład musimy być gotowi na różne koszty, które mają szanse się pojawić w przyszłości. Część z nich ma szanse nas zaskoczyć, gdyż mamy szanse się ich w ogóle nie spodziewać, mimo wszystko część jest bardzo prosta do przewidzenia, a co się z tym łączy, również rezerwy finansowe, które w związku z tym musimy posiadać przyszykowane, nie będą trudne do policzenia. Nie można pomniejszać takich spraw, bo mogą się one w przyszłości źle odbić na naszej przedsiębiorstwie.
pracownik firmy
Opracował: Doc Searls
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lean Management, co to jest?

Każdy właściciel przedsiębiorstwa, szef i menadżer, zmaga się z problemem usprawnienia pracy i ograniczenia kosztów. Niezależnie o jakiej działalności, jakiej szerokości geograficznej i jakiej wielkości firmy mówimy.
magazyn
Na podstawie: www.foter.com

Niezbędne rzeczy w każdej robocie magazynowej

Każdy bez wyjątku, kto pracuje na magazynie zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne pozostaje to, aby mieć najlepszej jakości rzeczy, poprzez jakie będzie sposobność ulepszyć swój dzień wykonywania obowiązków zawodowych. Dlatego najważniejsze jest za każdym razem to, żeby właściwy obiekt magazynowy wyposażyć w taki sposób, żeby niczego w nim nie zabrakło.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.