Pracownicy
praca
Opracował: hackNY.org
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szukanie ciekawej pracy to obecnie nie lada sztuka

Poszukiwanie dobrze płatnej pracy to dziś nie lada umiejętność. Zanim zredagujemy swoją aplikację na dane stanowisko, powinniśmy drobiazgowo zaznajomić się z wymaganiami firmy, która dała ogłoszenie. Po pierwsze ułatwi nam to napisanie najlepiej dopasowanego do profilu firmy CV, oprócz tego warto dowiedzieć się, jaką metodę rekrutacji wykorzystuje wybrana firma.
Spotkanie, zebranie
Opracował: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

A może wyjazd integracyjny nad polskie morze?

Czy ciągły kryzys gospodarczy spowodował, że to koniec tak regularnych wyjazdów pracowniczych do przykładowo trójmiejskiego Sopotu? W sumie ciężko myśleć, iż w akurat w przypadku Polski aż tak wielce można dostrzec znaczące spowolnienie gospodarcze. Jakby nie patrzeć jesteśmy dosyć nietypową gospodarką, zatem można śmiało powiedzieć, że jeśli w rachubę wchodzą wyjazdy pracownicze, tak naprawdę jest lepiej, aniżeli kilka lat temu.
Spotkanie, zebranie
Opracował: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

A może wypad firmowy nad Bałtyk?

Czy nieustanny kryzys gospodarczy sprawił, że to koniec aż tak częstych wyjazdów pracowniczych do przykładowo Sopotu? Tak naprawdę trudno myśleć, iż w akurat w przypadku naszego kraju aż tak mocno widać znaczące spowolnienie ekonomiczne. Mimo wszystko jesteśmy dosyć nietypową gospodarką, a więc można powiedzieć, że jeśli w grę wchodzą wypady pracownicze, w sumie jest lepiej, niż przed kilkoma laty.
magazyn
Na podstawie: www.foter.com

Niezbędne rzeczy w każdej robocie magazynowej

Każdy, kto pracuje w magazynie ma świadomość, jak znaczące będzie to, by posiadać najwyższej wartości rzeczy, poprzez które będzie można zmodyfikować swój czas wykonywania obowiązków zawodowych. Z tego względu najważniejsze jest zawsze to, aby odpowiedni magazyn uposażyć w taki sposób, żeby niczego w nim nie brakowało.
finanse
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Musimy być przygotowani na wszelkie koszty

Jeżeli mamy zakład powinniśmy być przygotowani na wszelkie koszty, które mają szanse się pojawić w przyszłości. Część z nich ma szanse nas zadziwić, gdyż mamy szanse się ich w ogóle nie spodziewać, jednak część jest bardzo prosta do zauważenia, a co się z tym łączy, również rezerwy finansowe, które w związku z tym musimy posiadać przyszykowane, nie będą ciężkie do policzenia. Nie możemy lekceważyć takich rzeczy, gdyż mają szanse się one w przyszłości źle odbić na naszej firmie.
pracownik firmy
Opracował: Doc Searls
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lean Management, co to jest?

Każdy właściciel firmy, szef i menadżer, walczy z tematem udoskonalenia pracy i ograniczenia kosztów. Niezależnie o jakiej działalności, jakiej szerokości geograficznej i jakiej wielkości przedsiębiorstwa myślimy.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.