Pracownicy
magazyn
Na podstawie: www.foter.com

Niezbędne rzeczy w każdej robocie magazynowej

Każdy, kto pracuje w magazynie ma świadomość, jak znaczące będzie to, by posiadać najwyższej wartości rzeczy, poprzez które będzie można zmodyfikować swój czas wykonywania obowiązków zawodowych. Z tego względu najważniejsze jest zawsze to, aby odpowiedni magazyn uposażyć w taki sposób, żeby niczego w nim nie brakowało.
Spotkanie, zebranie
Opracował: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

A może wyjazd integracyjny nad polskie morze?

Czy nieustanny kryzys gospodarczy spowodował, że to koniec aż tak bardzo częstych wyjazdów pracowniczych do chociażby trójmiejskiego Sopotu? Tak naprawdę trudno myśleć, iż w przypadku Polski aż tak mocno można dostrzec wielkie spowolnienie gospodarcze. Jakby nie patrzeć jesteśmy stosunkowo nietypową gospodarką, zatem można w sumie powiedzieć, że jeżeli w rachubę wchodzą wypady pracownicze, tak naprawdę jest lepiej, niż kilka lat temu.
Spotkanie, zebranie
Opracował: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

A może wypad firmowy nad Bałtyk?

Czy ciągły kryzys sprawił, że to koniec tak bardzo częstych wyjazdów pracowniczych do przykładowo trójmiejskiego Sopotu? Tak naprawdę ciężko rozumować, iż w przypadku Polski aż tak mocno widać wielkie spowolnienie ekonomiczne. Mimo wszystko jesteśmy stosunkowo nietypową gospodarką, zatem można powiedzieć, że jeżeli w rachubę wchodzą wypady pracownicze, w sumie jest lepiej, aniżeli przed kilkoma laty.
finanse
Opracował: reynermedia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Musimy być przygotowani na wszelkie koszty

Jeżeli mamy zakład powinniśmy być przygotowani na wszelkie koszty, które mają szanse się pojawić w przyszłości. Część z nich ma szanse nas zadziwić, gdyż mamy szanse się ich w ogóle nie spodziewać, jednak część jest bardzo prosta do zauważenia, a co się z tym łączy, również rezerwy finansowe, które w związku z tym musimy posiadać przyszykowane, nie będą ciężkie do policzenia. Nie możemy lekceważyć takich rzeczy, gdyż mają szanse się one w przyszłości źle odbić na naszej firmie.
pracownik firmy
Opracował: Doc Searls
Na podstawie: http://www.flickr.com

Lean Management, co to jest?

Każdy właściciel firmy, szef i menadżer, walczy z tematem udoskonalenia pracy i ograniczenia kosztów. Niezależnie o jakiej działalności, jakiej szerokości geograficznej i jakiej wielkości przedsiębiorstwa myślimy.
praca
Opracował: hackNY.org
Na podstawie: http://www.flickr.com

Szukanie ciekawej pracy to obecnie nie lada sztuka

Szukanie dobrej pracy to dziś prawdziwa sztuka. Zanim stworzymy swoją aplikację na wymarzone stanowisko, musimy dokładnie zapoznać się z wymaganiami firmy, która dała ogłoszenie. Po pierwsze ułatwi nam to napisanie dobrego CV, po drugie warto dowiedzieć się, jaką metodę rekrutacji wykorzystuje dana firma.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.