PRacownik
kalkulator
Na podstawie: www.morguefile.com

Outsourcing księgowości

Kilkanaście lat temu księgowa w przedsiębiorstwie była niezastąpiona. Obecnie coraz częściej firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do prowadzenia usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac daje szansę na redukcję kosztów przedsiębiorstwa.
pracownicy
Opracował: US Department of Labor
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kadry to najważniejsze dobro zakładu w dzisiejszych czasach

Jeszcze całkiem niedawno było przekonanie, iż podwładni mają przybywać do pracy, angażować się zupełnie w wypełnianie własnych obowiązków, ponieważ w końcu za to otrzymują wynagrodzenie, a następnie firma ma radować się jak najwspanialszą opinią za jakość proponowanych usług. Na szczęście coraz więcej prezesów zdaje sobie sprawę z tego, iż najistotniejszym lutetem jaki ma firma, nie jest wytwarzany materiał, lecz ludzie, którzy go wykonują.
księgowość internetowa
Opracował: Piotr Drabik
Na podstawie: http://www.flickr.com

Outsourcing usług księgowych

Jakiś czas temu księgowa w firmie była niezastąpiona. W dzisiejszych czasach coraz częściej firmy korzystają z możliwości realizowania księgowości i innych usług finansowych przez usługodawców zewnętrznych. Outsourcing księgowości, porad prawnych czy obsługi kadr i płac pozwala głównie oszczędzić pieniądze firmy.
Dokumenty
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Usługi audytorsko-księgowe

Jakiś czas temu księgowa w strukturze firmy była niezastąpiona. Obecnie coraz częściej firmy korzystają z usługodawców zewnętrznych do realizowania usług księgowych i finansowych. Outsourcing księgowości, audytu finansowego czy obsługi kadr i płac to okazja głównie do zmniejszenia kosztów firmy.
Pieniądze, gotówka
Opracował: Jan Fidler
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zawiłe zagadnienia z ekonomii

Przeglądając branżową prasę często można natrafić na definicje, o jakich wie się niedużo. Bardzo dobrym przykładem mogą być na przykład opcje, które często przewijają się w różnych okolicznościach, jednak w rzeczywistości niedużo osób wie bardziej szczegółowo, o co z nimi chodzi. Należy więc zajrzeć do fachowego podręcznika, gdzie można się dowiedzieć, że opcje są instrumentami finansowymi, jakie w określony sposób wiążą nabywcę i wystawcę opcji.
Spotkanie, zebranie
Opracował: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu

A może wypad firmowy nad Bałtyk?

Czy nieustanny kryzys sprawił, że to koniec aż tak bardzo częstych wyjazdów pracowniczych do przykładowo trójmiejskiego Sopotu? Tak naprawdę trudno myśleć, iż w przypadku Polski aż tak mocno widać wielkie spowolnienie gospodarcze. Mimo wszystko jesteśmy dosyć nietypową gospodarką, a więc można powiedzieć, że jeśli w rachubę wchodzą wyjazdy pracownicze, w sumie jest sporo lepiej, niż kilka lat temu.
odzież ochronna
Opracował: Husqvarna
Na podstawie: Husqvarna

BHP jest wartością niezwykle istotną, której reguł przestrzega większa część fabryk i przedsiębiorstw

Bezpieczeństwo pracy to wartość niezwykle ważna, której reguł stara się przestrzegać większa część fabryk i przedsiębiorstw. Jest to znaczące w każdym miejscu pracy, wbrew przekonaniu niektórych również tam, gdzie przykładowo wykonywana jest praca biurowa. W każdym miejscu można wykorzystać reguły efektywnej, a przy tym bezpiecznej pracy, niezagrażającej zdrowiu zatrudnionego.
uczelnia
Opracował: Tim Regan
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy opłaca się dziś podsiadać wyższe wykształcenie?

W dzisiejszych czasach nie brakuje ludzi z wyższym wykształceniem. Często mówi się, że w Polsce mamy znacznie więcej osób z dyplomem, niż w pozostałych krajach Unii Europejskiej. Okazuje się jednak, że nie jest to do końca prawda - rzeczywista sytuacja jest odrobinę przesadzona. W naszym kraju obecnie żyje mniej więcej trzydzieści dziewięć procent osób z wyższym wykształceniem. Na tle Europy nie jest to wynik rewelacyjny. W wielu państwach zdarza się, że połowa ludności posiada wykształcenie wyższe. Przykładem może być tutaj Irlandia, gdzie współczynnik ten wynosi 51 procent.
ludzie toczący kulkę z różnymi napisami

Czym jest prince2


Współczesny rynek edukacji proponuje naprawdę wiele typów kursów, w których stosunkowo łatwo się nieraz praktycznie pogubić. Można tutaj wybierać z ofert kursów internetowych stacjonarnych bądź mieszanych. Dla jednych najdoskonalsze są kursy IT, rozszerzające w dużym stopniu ich umiejętności w językach programowania , dla pozostałych z kolei szkolenia z rachunkowości, bądź z zarządzania zasobami firm jak również umiejętnościami związanymi z tworzeniem najróżniejszych projektów. To właśnie dla tej trzeciej paru przeznaczone bywają szkolenia z Prince 2. Co jednakże kryje się za takim właśnie ciekawym skrótem?
oprogramowanie SAP w firmie
Opracował: www.spolecznieodpowiedzialni.pl
Na podstawie: www.spolecznieodpowiedzialni.pl

Program SAP i jego wykorzystanie w firmie

Naprawdę trudno jest dać radę w dzisiejszych czasach bez wyspecjalizowanego oprogramowania komputerowego - zwłaszcza jeśli w rachubę wchodzi biznes. Wiadomo - np. firma trudniąca się logistyką nie zaskarbi sobie przychylności klientów, jeśli nie będzie w stanie zagwarantować porządnych rozwiązań.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.