Przedsiębiorca
w biurze rachunkowym
Opracował: Grupy .NET i IT
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak oceniać podwładnych?

Spółka sprawnie zarządzana to firma świetnie prosperująca. Niejeden, kto musiał zapanować nad grupą pracowników rozumie, z jakim trudem się to wiąże. Całe szczęście współcześni menedżerowie nie są zdani tylko na siebie.
biznes i Internet
Opracował: Steve wilson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej?

Bardzo ciężko nie zauważyć, że w bardzo szybkim tempie rosną w Polsce koszty prowadzenia biznesu. Tak naprawdę to takie globalne zjawisko, doskonale dostrzegalne na pewnie całym świecie.
Mocne wejście Twojej firmy
Opracował: www.sxc.hu
Na podstawie: www.sxc.hu

Biznes w Polsce. Czy to z pewnością mądry koncept?

Prowadząc własną firmą należy zmagać się z wieloma trudnościami. Mówi się co prawda, że człowiek jest na swoim i to akurat prawda, ponieważ nie ma nad sobą bossa, lecz... Ma za to innych dyrektorów, a jest ich bardzo dużo, tak więc musi się z nimi liczyć.
kalkulator, księgowość
Na podstawie: sxc.hu

Przez księgowość dostaniemy dużo pieniędzy i czasu

Gdy otwieramy swoją firmę, zawsze zwróćmy znaczną uwagę na to by niejako nie narobić sobie problemów ze skarbówką. Wiadoma sytuacja - jakiś błąd może dla każdego się wydarzyć, lecz zasadniczo nieco poważniejszy błąd powoduje, że tak jakby mamy ogromne kłopoty. Kara finansowa którą nakłada Urząd Skarbowy w wielu przypadkach jest spora, zatem należy uważać, w żadnym wypadku nie popełnić takiego błędu, który sprawi, że może nawet na własne nieszczęście będziemy musieli zamknąć własny interes...
kodeks prawny
Opracował: Marcin Polak
Na podstawie: http://www.flickr.com

Doradztwo podatkowe. Specjalistyczne rady.

Podatki nieustannie wzrastają - a na dodatek trudno się połapać, jeżeli w rachubę wchodzi polskie prawo podatkowe. Choć ciężko być obecnie optymistą, to mam małą nadzieję, że przynajmniej polskie władze zrobią należyty porządek z prawem. Przecież zatrudnienie odpowiednich prawników dużo jest w stanie dać. Naturalnie można podać wiele innych możliwości - w obniżenie podatków akurat nie jestem w stanie uwierzyć. Dobrze, ale co zatem powinien robić właściciel firmy, który w żadnym razie nie chce mieć na pieńku z urzędami skarbowymi? Cóż, niewątpliwie nie można za bardzo kombinować.
Karta kredytowa na zakupy
Na podstawie: http://pixabay.com/

Sprawdź siłę programów lojalnościowych

Prowadzenie biznesu bez wątpienia stanowi w chwili obecnej bardzo rozbudowaną dziedzinę, o której postało już wiele najróżniejszych książek. Jest to jednak zupełnie oczywiste, bowiem przecież zbudowanie faktycznie efektywnie działającej i przynoszącej w pełni satysfakcjonujące dochody w praktycznie żadnej epoce nie było proste, zatem nie można dziwić się temu, że biznesmeni z całego świata tak intensywnie poszukują nowych pomysłów pozwalających na odniesienie pełnego sukcesu w konkretnej branży.
Finanse małych firm
Opracował: peddhapati
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym jest i jakie firmy mają szansę skorzystać pomoc finansową de mini minimis?

Pojęcie pomoc de minimis jest to rodzaj pomocy przedsiębiorstwom. Wspomaga rozwój przedsiębiorczości w Polsce oraz na świecie. Taka pomoc jest według prawa mała, o niewielkich kwotach.
karta
Na podstawie: http://pixabay.com/

Inwestycje szyte na miarę – dotacje dla rolników

Wciąż powiększa się baza dostępnych opcji, którymi między innymi są dotacje dla rolników. Oferowane przez Unię Europejską i nie tylko rozwiązania otwierają rolnikom następne drzwi. Doskonale przemyślane propozycje rozmaitych dotacji spotykają się z dobrym przyjęciem, ponieważ mogą zapewnić jeszcze lepsze możliwości. Bezgraniczne rozwiązania przybliżają niezwykle szerokie spektrum opcji. Rozwiązań znakomite przygotowanych nie brakuje, o czym przekonało się już wiele osób.
Zakupy online
Opracował: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com

Coraz powszechniejsze są mobilne systemy sprzedażowe

Ogarnięcie systemu sprzedaży w swoim sklepie to bez większego cienia wątpliwości coś co jest w stanie stanowić sukces biznesu. A więc nawet mały sklep internetowy musi mieć tak ogarniętą sprzedaż, aby w żadnym przypadku ludzie nie uskarżali się. A więc w owym tekście głównie o tym jak prowadzić sprzedaż, również ją powiększać.
firma
Opracował: Jim Larrison
Na podstawie: http://www.flickr.com

Rozbudowane programy dla przedsiębiorstw umożliwiają skomplikowaną obsługę handlu, ewidencjonują zakupy

Każdy, kto marzy o otwarciu własnej firmy musi wiedzieć, że prowadzenie własnego biznesu jest naprawdę wymagające. Oczywiście daje też wiele satysfakcji, jednakże aby nie ponieść porażki na początku trzeba być solidnie przygotowanym. Na pierwszym etapie planowania własnej firmy najistotniejsze są zazwyczaj plany ekonomiczne. Poszukiwanie źródeł finansowania oraz planowanie budżetu na pierwsze lata działalności to ważny czynnik dla każdego biznesu. W dalszym ciągu jednak, kiedy nasz biznes zaczyna się już rozwijać, trzeba poradzić sobie z codziennymi problemami. Przede wszystkim są to wszelkiego rodzaju standardowe rozliczenia faktur, konieczne zamówienia towaru czy prawidłowe zarządzanie obiegiem dokumentacji.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.