Restauracja
Wnętrze restauracji
Opracował: Kurman Communications, Inc.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyborne potrawy w barze to jedynie pół sukcesu

Restauracja jest miejscem, gdzie chodzą ludzie w wolnym czasie, przede wszystkim żeby się zrelaksować i spróbować smacznych potraw. Jest to również miejsce, w którym odbywają się ważne rozmowy i spotkania biznesowe, jak również kolacje we dwoje. Powinno być zatem urządzone w sposób jak najbardziej uniwersalny, a do tego elegancki. Niejednokrotnie bowiem widuje się restauracje utrzymane w stylu za bardzo słodkim i kiczowatym, przez co są bardziej podobne do sal weselnych. W zasadzie styl urządzenia restauracji zależy w pierwszej kolejności od jej stylu.
menu
Opracował: Paulo Ordoveza
Na podstawie: http://www.flickr.com

Karty menu restauracji

W bardzo prosty sposób możemy sprawdzić, na jakim poziomie jest restauracja, do której weszliśmy. Nie tylko ubiór obsługi, czystością podłogi i względną estetyką lokalu jest ważne dobrze spojrzeć na stan karcie dań. Te kilka kartek jest w stanie pokazać nam o restauracji bardzo dużo. Karty menu restauracji powinny być czyste i wyglądać jakby korzystano ich od niedawna. Jeśli ich stan pozostawia wiele do życzenia lepiej po prostu z takiego miejsca wyjść. Sam lokal jak i jego karta menu to wizytówka, ma zachęcić do jedzenia posiłku w danym miejscu.
Billboard na drodze
Opracował: Robert Ashworth
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób promować własną restaurację?

Ludzie tak czy siak muszą jeść codziennie, bo jest to niezbędne do normalnego funkcjonowania. Zapewne każdy człowiek bardzo dobrze to rozumie. Zwłaszcza sporo mogą o tym powiedzieć różnego rodzaju przedsiębiorcy, którzy mają związek z branżą gastronomiczną. Jednakże w dalszym ciągu dosyć nieczęsto jemy na mieście. To sprawia, że choć co prawda sytuacja się poprawia, tylko w Warszawie i innych dużych miastach fani dobrej strawy mają ogromny wybór.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.