Restauracja
Billboard na drodze
Opracował: Robert Ashworth
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób promować własną restaurację?

Ludzie tak czy siak muszą jeść codziennie, ponieważ jest to niezbędne do normalnego funkcjonowania. Pewnie każdy człowiek doskonale o tym wie. Szczególnie wiele są w stanie o tym rzec różnego rodzaju przedsiębiorcy, którzy są związani z branżą gastronomiczną. Jednakże w dalszym ciągu stosunkowo nieczęsto jemy na mieście. To sprawia, że chociaż niby sytuacja się poprawia, tylko w Warszawie oraz innych wielkich aglomeracjach fani dobrej strawy mają ogromny wybór.
menu
Opracował: Paulo Ordoveza
Na podstawie: http://www.flickr.com

Karty menu restauracji

W bardzo prosty sposób można sprawdzić, reprezentuje restauracja, do której wchodzimy. Oczywiście poza strojem obsługi, czystością podłogi i ogólne zaaranżowanie miejsca dobrze spojrzeć na stan karcie dań. To parę kartek jest w stanie powiedzieć nam prawdziwą twarz restauracji. Karty menu restauracji powinny być czyste i nie wyglądać jakby używano ich od niedawna. Jeśli ich stan pozostawia sporo do życzenia powinniśmy po prostu z takiego miejsca wyjść. Sam lokal jak i jego karta menu to wizytówka, ma zachęcić do kosztowania posiłku w danym miejscu.
Wnętrze restauracji
Opracował: Kurman Communications, Inc.
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyborne potrawy w barze to jedynie pół sukcesu

Restauracja to miejsce, gdzie chodzą ludzie w wolnych chwilach, przede wszystkim żeby się zrelaksować i spróbować smacznych dań. Jest to również miejsce, w którym odbywają się ważne rozmowy i spotkania biznesowe, a także kolacje we dwoje. Musi być zatem urządzone w sposób jak najbardziej uniwersalny, a do tego elegancki. Często bowiem można zaobserwować restauracje urządzone w stylu przesadnie słodkim i kiczowatym, przez co są bardziej podobne do sal weselnych. Ogólnie wystrój restauracji uzależniony jest w pierwszej kolejności od jej charakteru.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.