Akcje
zadowoleni doradcy
Opracował: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com

Od działania podwładnego sporo zależy

Nie od dzisiaj wiadomo, iż im większe jest zaangażowanie pracowników w ich obowiązki, tym lepiej działa dana firma i tym łatwiej jest jej konkurować z kolejnymi przedsiębiorstwami o zbliżonej charakterystyce. Przez to właśnie teraz przedsiębiorstwa obmyślają coraz to lepsze sposoby do motywowania swoich pracowników, tak by mieć pewność, iż będą oni pracowali rzeczywiście najwspanialej jak umieją.
Crowdfunding
Opracował: Paul Roth
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym jest finansowanie społecznościowe

Coraz nowsze możliwości finansowania dla inwestorów, artystów, przedsiębiorców oraz następnych pomysłowych ludzi są współcześnie bardzo powszechne. Pośród nich wysoce oryginalnym zagadnieniem jest tak zwane finansowanie społecznościowe. Wysoce wysoka popularność najróżniejszych metod finansowania przez społeczeństwo, która jest wyraźna w Ameryce i następnych zachodnich krajach, zaczyna docierać również do Polski.
Ocena pracownika przez menedżera
Opracował: Victor1558
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czym cechują się opcje menadżerskie

Współcześnie kierując spółką należy zatroszczyć o znakomitą jakość planów motywacyjnych u kierownictwa. Nadzwyczaj nieocenione są tzw. opcje menadżerskie, czyli nagrody dla kierownictwa opierające się na funkcjonowaniu w wieloletnich planach motywacyjnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.