Sprężyny
Na podstawie: http://www.vanel.com

Wytwarzanie sprężyn

Wygląd klasycznej sprężyny na pewno zna każdy. Nie wszyscy jednak wiedzą ze względu na co są one dzielone i klasyfikowane. Sprężyny są dzielone pod względem siły którą podczas pracy wywierają. Znajdują się tutaj 4 rodzaje klasyfikacji.
winnica Bodegas Protos
Opracował: Reynaers Polska
Na podstawie: Reynaers Polska

Wózki widłowe – informacje

Wózki widłowe są pojazdami, które służą do podnoszenia różnych materiałów. Znane są z magazynów i fabryk, bo właśnie tam przede wszystkim się sprawdzają. Czego można się dowiedzie o tych pojazdach?
drewno
Opracował: decade_null
Na podstawie: http://www.flickr.com

Maszyny do obróbki drewna i metalu

Nasi przodkowie nauczyli nas ciężko a także mozolnie pracować, aby stawiać solidnie domy. My nauczyliśmy się robić w taki sposób, żeby nasze rodziny jak najszybciej żyły wygodnie. Budynki więc powstają kilka razy szybciej, niż w przeszłości. Technologia dała nam przecież innowacyjne maszyny do drewna oraz maszyny do metalu, dzięki którym możemy pracować dużo mniej, ale wyraźnie efektywniej.
walec
Opracował: Cramo
Na podstawie: Cramo

Budowa urządzeń w przemyśle

Bez ustanku rozwija się w naszym kraju odnoga przemysłu powiązana z budową maszyn. Rozpoczyna działalność mnóstwo przedsiębiorstw korzystających wszelkiego typu maszyn, zatem i popyt nie spada. Naturalnie przedsiębiorstwa już obecne na rynku idą z duchem czasu i kupują raz na jakiś czas nowoczesne urządzenia dopasowane do postępu technologii produkcyjnej.
wózek widłowy
Opracował: STILL
Na podstawie: TILL

Elementy sortowni

Sortownie zobaczysz w różnego rodzaju miejscach, gdyż posiadają wyjątkowo szeroki wachlarz ról. Na lotnisku stosuje się je do transportu i składowania bagażu podróżnych. Są pomocne na poczcie, żeby sortować przesyłki z całego świata. Pojawiają się również w zakładach wytwórczych, odgrywając niemałą rolę w procesach produkcyjnych.
Sprężarka tłokowa
Na podstawie: http://www.pneuma.pl/

Sprężarka - zasady działania

Wiele wynalazków bywa niezauważanych, mimo szerokiej powszechności użycia. Wszyscy wiedzą coś o silnikach odrzutowych i spalinowych, o rakietach kosmicznych i superkomputerach. Jednakże tylko garstka zdaje sobie sprawę z roli, jaką w postępie naukowych odgrywa niedoceniana sprężarka.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.