Różnorodne metody finansowania początkujących przedsiębiorstwFantastyczną propozycją z pewnością mogą tutaj być różne dotacje dla nowych firm http://www.bgz.pl/fundusze_eu/oferta_nonagro/, z których możemy korzystać od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej. Na temat owych rzeczy panuje wiele nieprawdziwych mitów, wśród których do najważniejszych może być zaliczona opinia, że do zdobycia takich pieniędzy konieczne jest załatwianie bardzo wielu rozmaitych formalności.

kredyt
Opracował: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com
Faktycznie, trzeba tu przebrnąć przez sporą papierkową robotę, ale jednocześnie jest to dużo łatwiejsze, niż wydaje się na pierwszy rzut oka – zresztą, w chwili obecnej w Polsce istnieją nawet profesjonalne firmy świadczące związaną z tym pomoc. Najistotniejszą kwestią jest tu prawidłowe przygotowanie wniosku o taką dotację; musimy w nim przedstawić cały nasz plan na taki biznes oraz wizję rozwoju. Jednocześnie jednak zazwyczaj wnioski takie są rozpatrywane pozytywnie, więc istnieje spora szansa na to, że żadnych trudności dostaniemy takie pieniądze.

Ponadto warto odrobinę bliżej zainteresować się usługami takimi jak przykładowo kredyty hipoteczne https://www.bgz.pl/indywidualni/kredyty/kredyty/kredyt-hipoteczny-z-niska-marza.html, ponieważ również i one mogą być niezwykle pomocne dla dosłownie każdego początkującego przedsiębiorcy. Wszystko to pokazuje, że jeżeli tylko podejdziemy do tego we właściwy sposób, to zdobycie pieniędzy na rozwój naszej firmy w pierwszym okresie jej działania nie sprawi nam żadnych poważnych trudności.
2014-07-14
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.