Niespodziewane większe wydatki? Tu masz szansę dowiedzieć się więcej o kredycie bez zaświadczeń

Nierzadko okazuje się, iż potrzebujemy funduszy jak najszybciej, bez zbędnych formalności. Albo po prostu chcemy uniknąć sprawdzania przez pożyczkodawcę negatywnej historii kredytowej. Szukamy w takich momentach różnych rozwiązań, które nam to umożliwią. Metodą na wyjście z chwilowej, trudnej sytuacji materialnej może być kredyt bez zaświadczeń o dochodach.
monety
Opracował: daveynin
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest to rozwiązanie dla wszystkich osób spodziewających się w szybkim tempie środków pieniężnych. Ta krótkotrwała procedura nie wymaga wypełniania sterty formularzy, oraz adnotacji, czy mamy zaciągnięty kredyt.

Zaletą tego rodzaju pożyczek jest z całą pewnością większa anonimowość. Brak zaświadczenia wiąże się zasadniczo z tym, że o zadłużeniu nie dowiaduje się pracodawca, księgowa czy ktoś, kto byłby w stanie taką wiadomość wykorzystać przeciwko nam.

Czy ta tematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz ofertę umowa zlecenie wypowiedzenie, która odnosi się do omawianej sprawy, zatem niewątpliwie także Cię zaintryguje.

Szybką pożyczkę można otrzymać na parę sposobów. Poza tradycyjnym złożeniem podania o jej przyznanie, niektóre instytucje pozabankowe zapewniają pożyczkę drogą telefoniczną. Takie rozwiązanie posiada wiele zalet – dodatkowe pieniądze docierają do nas niezależnie od miejsca, w którym przebywamy. Zasada nie jest skomplikowana - aby stać się klientem instytucji konieczne jest wysłanie wiadomości tekstowej na wskazany numer. Środki znajdą się na koncie, zależnie od tego, w jakim banku prowadzony jest rachunek, od godziny do 24 godzin. Oznacza to, że najpóźniej kolejnego dnia można zrealizować swoje plany.

Jednak jeżeli bierzesz pod uwagę pożyczkę bez zaświadczeń, wiedz, że tylko wówczas, gdy starannie zapoznasz się z umową i w pełni dostosujesz ją do swych potrzeb i możliwości. Naszym obowiązkiem jest, aby poznać całkowite koszty pożyczanych pieniędzy i ocenić, czy jesteśmy skłonni je ponieść. To bardzo ważne, ponieważ może nas spotkać niemiła niespodzianka, jeśli przyjdzie nam płacić bardzo wysokie odsetki (zobacz odsetki ustawowe) albo ukryte ubezpieczenia od niewielkiej kwoty, którą pożyczyliśmy.


Inni czytali też

Pożyczki na które nie musisz czekać w banku

Karta, motywacja
Opracował: HM Revenue & Customs
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dodatkowy lub wyższy rachunek? Nadprogramowy wydatek, wakacyjny wyjazd? Nie zawsze wydatki w danym miesiącu da się przewidzieć. Jeżeli szukasz pożyczki bez zaświadczeń, to pamiętaj, iż przyniesie ona zamierzone efekty tylko wówczas, gdy skrupulatnie zaznajomisz się z jej zasadami.

Powinniśmy liczyć się z obowiązkami. Tego, czy decydujemy się przyjąć proponowane warunki. Jeżeli mamy pewność, iż brak gotówki to tylko chwilowy dołek, kredyt bez zaświadczeń (pożyczka bez sprawdzania zaświadczeń) jest korzystnym rozwiązaniem.
2019-09-06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.