Dobrze zrobione badania dużo powiedzą nam o podwładnych

Bez wątpienia nikogo nie trzeba namawiać, że zainteresowanie zakładu, tak na krajowym, jak i na międzynarodowym rynku, w dużej mierze zależy od tego, w jaki sposób własne obowiązki wypełniają jej pracownicy. Przez to właśnie dyrektorzy poszukują znacznie to nowocześniejszych i jednocześnie lepszych metod na przeglądanie ich efektywności, lecz też i na motywowanie ich, tak aby posiadać gwarancję, iż oni na pewno dają z siebie wszystko.
Taka ocena podaruje wyjaśnienia na mnóstwo wątpliwości

biurowce w Londynie
Opracował: La Citta Vita
Na podstawie: http://www.flickr.com
Im więcej mamy zdań o danym podwładnym z przeróżnych źródeł, tym znaczniejsza jest szansa na to, że będą one dokładne oraz że będą pokazywały całkowity jego obraz. Przez to właśnie obecnie niesamowicie często przez pracodawców jest wykorzystywana ocena 360 stopni, która polega na przeprowadzaniu ankiet pośród wszystkich ludzi z przedsiębiorstwa, jak i też kontrahentów, którzy mają bezpośrednią styczność z konkretnym człowiekiem, jak oraz także przez zalecenie wypisania ankiety przez niego samego. Wtenczas otrzymujemy tak dużą wielość danych, że będzie nam łatwo powiedzieć, w jaki sposób przebiega jego praca i czy pasuje nam to, jak ona się przedstawia.

Inni czytali też

Co warto dowiedzieć, jeśli posiada się przedsiębiorstwo informatyczne?

zebranie przedsiębiorców
Opracował: U.S. Army Corps of Engineers
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeżeli prowadzisz swoją firmę, bez wątpienia powinieneś dbać przede wszystkim o jej rozwój – szczególnie jeżeli pracujesz na przykład w branży informatycznej. Informatycy to bez wątpliwości grupa, która musi przez praktycznie całe życie się dokształcać oraz ciągle się rozwijać. W sprawie rozwoju firm IT niezwykle ważne jest tak zwane product engineering, czyli projektowanie produktu. Jeżeli firmy działające w branży IT wprowadzają na rynek nowy produkt, wtedy zdecydowanie musi to być towar najwyższej jakości.


Systematyczne przeprowadzanie takich analiz zaoferuje najlepsze rozwiązania

przykładowy kwestionariusz ankiety
Opracował: Alberto G.
Na podstawie: http://www.flickr.com
Powinniśmy wspomnieć, iż podwładny powinien okazać się regularnie zachęcany do odpowiedniej pracy, przez co będzie się stawał coraz bardziej lojalny względem przedsiębiorstwa. Ale także ważne jest to, by systematycznie i w równych odstępach miesięcy przeprowadzać tego typu ankiety, gdyż wtenczas będziemy mogli określić czy jego działania się nie odmieniają, czy ciągle pracuje identycznie wytrwale, a w razie czego wciąż będziemy mieli szansę właściwie zareagować.

To istotne żeby oddziaływać na korzyść przedsiębiorstwa

Bez wątpienia działalność przedsiębiorstwa jest tutaj dla nas najważniejsza, zwłaszcza iż dzięki niej ma pracę sporo obywateli. Dlatego właśnie nie możemy się bać tego rodzaju badań na pracownikach, zwłaszcza iż to także jest wykonywane dla ich dobra, bo wtedy prościej będzie nam dobrać dla nich dobre kursy oraz w razie czego zapisać właściwy awans.
2014-09-03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.