Jak można liczyć na błyskawiczną gotówkę? Jakie mamy metody i jakie najbardziej korzystnie wybrać?

Chwile, w jakich niezbędny nam był błyskawiczny zastrzyk gotówki, a konto w banku i domowa skarpeta były puste zdecydowanie przydarzyły się wielu z nas. Jakie mamy wyjście, jak na pożyczkę ze strony rodziny nie możemy liczyć, a na bankowy kredyt z różnorodnych powodów nie możemy sobie pozwolić?
finanse
Na podstawie: http://www.fss-finanse.pl/
Jedną z możliwości jest karta kredytowa. Jesteśmy w stanie zdobyć ją łatwiej niż kredyt w banku. Debet, jaki można na niej mieć to też niewielka kwota gdy porównamy ją do tej z kredytu. Karta niesie za sobą jednak dłuższe zobowiązanie. Bowiem bardzo często nie kończy się na spłacie jednego debetu. Jeżeli już zdecydujemy się na jedno zadłużenie faktycznie przy innej konieczności sięgniemy po kolejne.

Inni czytali też

Pożyczki gotówkowe od pewnej instytucji

Karta, motywacja
Opracował: HM Revenue & Customs
Na podstawie: http://www.flickr.com
Obecnie niezwykle dynamicznie rozwijają się różnorodne instytucje zarządzające finansami. Są to między innymi banki, których liczba również w Polsce nieustannie wzrasta. Oprócz banków jednak rozwijają się też instytucje nie będące bankami, które również trudnią się obracaniem gotówką, jak również udzielaniem pomocy finansowej swoim klientom.


Kolejny wybór to krótkoterminowa racie (zobacz szczegółowe informacje) jak pożyczka Viasms - optimal-finance.pl. Ten rodzaj produktu finansowego jest udzielany zazwyczaj przez instytucje pozabankowe. Tego rodzaju udzielana jest bardzo często na okres nie dłuższy niż 60 dni, a jej kwota raczej nie przekracza pięć tysięcy złotych. Tego typu ratą (zobacz bezpłatny dostęp) jest o wiele łatwiejsza do uzyskania niż kredyt, a ponadto jesteśmy w stanie ją zdobyć także przez telefon lub Internet. Nie trzeba bowiem dostarczać tak wielu dokumentów. Jest też zobowiązaniem, na jakie są w stanie sobie pozwolić osoby bez zdolności kredytowej albo umowy o pracę. Banki nie dają kredytów ludziom pracującym na umowę o dzieło
finanse
Opracował: Lucas Hayas
Na podstawie: http://www.flickr.com
albo zlecenie, zaś w instytucjach pozabankowych jest inaczej.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.