Wybór jest całkiem

Co roku na rynku ubraniowym zjawiają się nowe wzory i kroje bluzek, spódniczek albo spodni, a my spośród nich możemy odnaleźć te, które najbardziej będą nam pasowały. Pewnie że znawcy mody pokazują nam co będzie królowało w konkretnym okresie, nie mniej powinniśmy pamiętać, iż przy wyborze naszych rzeczy musimy się wzorować wygodą oraz tym, żeby zakrywały one nasze mankamenty oraz by równocześnie ukazywały nasze walory. Nie mniej czasem należy poszaleć oraz warto spróbować założyć bluzkę, która w konkretnym sezonie jest modna.

W tym roku stawiamy na kolor

bluzka w grochy
Opracował: Barbro Andersen
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli do tej chwili uważałyśmy, że lubimy bardziej tradycyjne kolory i te neonowe, które już z oddali rzucają się w oczy nie są dla nas, to z pewnością w tym roku powinnyśmy robić odstępstwo od tradycji i kupić przynajmniej jedną taką bluzkę. Może się okazać, że tak nam się spodoba to, jak nasza opalenizna odróżnia się od tych barw, w jak wspaniały sposób jest ona przez nie podkreślana, że od razu zamarzymy posiadać na lato tylko i wyłącznie modne bluzki damskie, właśnie w takich neonowych oraz bardzo żywych kolorach. Lato oraz czas wakacji, to najwspanialszy okres na prowadzenie eksperymentów z ubiorem, więc bez wątpienia powinnyśmy z tej okazji korzystać, żeby najlepiej wyrazić siebie i znaleźć to, w czym najwspanialej będziemy się czuły.

Niektóre rzeczy nigdy nie wychodzą z mody

Są takie ubrania i równocześnie takie rodzaje produktów, które nigdy się nie nudzą i które nigdy nie odchodzą do śmietnika. Właśnie do nich bez wątpienia należą bluzki
Ubrania dla kobiet
Na podstawie: ladym.com.pl
z dzianiny- są one piękne, ale jednocześnie lekki i wygodne. Co warte powiedzenia, to bez wątpienia fakt, że nawet po latach noszenia oraz normalnego prania, nic niedobrego się z nimi nie stanie. Należy się namyślić, czy mamy taką bluzkę w swojej garderobie, a jeżeli jej tam nie ma, to z pewnością musimy jak najprędzej naprawić własny błąd i ją kupić.


Niektóre rzeczy są nieśmiertelne

Podczas uzupełniania własnej garderoby musimy powiedzieć, iż niektóre rzeczy są nieśmiertelne, a nawet tak jak w przypadku czarnych eleganckich spodni i białej eleganckiej bluzki, są wręcz obowiązkowe w każdej szafie. Na dodatek każda moda powraca po pewnym okresie, a co się z tym łączy, nawet kiedy w kolejnym sezonie ta bluzka już nie będzie trendy, to ma szanse się okazać, iż za kilkanaście lat znowu się taka stanie, a wtenczas nasza córka będzie się radowała, że ma szanse wykorzystać zawartość maminej szafy.
2018-12-06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.