Pneumatyka czyli czy warto inwestować w fabrycznie nowe rozwiązania

Jednym z urządzeń chwytnych jest podciśnieniowe zawiesie. Zawiesie tego rodzaju może być umiejscowione na haku dowolnego dźwigu. Na zawiesiu wmontowana jest wytwornica podciśnienia, która jest zasilana elektrycznie, co sprawia, że koszt wytworzonej w ten sposób próżni ulega obniżeniu w odróżnieniu od pomp zasilanych pneumatycznie. Elektromechanika pomocne wskazówki) gładko tutaj wygrywa z pneumatyką i pozwala na spore oszczędności. Urządzenie to może znaleźć zastosowanie przy transporcie bliskim różnego rodzaju blach, wypalarkach plazmowych czy laserowych lub waterjetach w procesach gięcia, cięcia wypalania czy znakowania.

Inni czytali też

Spedycja to jedna z działów polskiej gospodarki, która nie boi się kryzysu

bus na trasie
Opracował: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest kryzys, czy go nie ma? Wielu ludzi zadaje sobie to pytanie. Ceny idą w górę, ale w większości branż rosną też zarobki. W sumie jest jak zwykle - branżom w których są pieniądze jest coraz lepiej, branżom z małymi środkami - coraz gorzej. Z rynku wypadają małe przedsiębiorstwa, które nie mają jeszcze wyrobionej pozycji i stałych kontrahentów - zabijają je różnorodne opłaty i wzrastające koszty utrzymania.


http://www.arapneumatik.pl/
Atytem tego urządzenia jest to, że potrafi ono chwytać blachy różnego rodzaju. Łatwo chwyci zarówno suche, jak i naolejone, wykonane z różnego materiału, cienkie lub profilowmocować (dalej)emieszczany materiał na zawiesiu można mocować i odmocować w sposób łatwy i szybki, co sprawia, że łatwo obsłuży je jedna osoba. Przyczynia się to do znacznej obniżki kosztów transportu bliskiego, a także wzrost bezpieczeństwa produktu podczas transportu.

Innym typem produktów wytwarzanych przez tak renomopneumatyka - następna strona -ducentów, jak Parker Hannifin, jest pneumatyka (http://arapneumatik.pl/k-2-pneumatyka) ze stali nierdzewnej. Są to różnego rodzaju siłowniki dedykowane do pracy w określonych gałęziach przemysłu, często w trudnych warunkach, stacje przygotowania powietrza, amortyzatory przemysłowe czy sprężyny gazowe. Siłowniki hydrauliczne wykorzystywane mogą być na przykład w takich urządzeniach, jak przepustnice, używane do spustu wagi cementu i montowane w silosach. Warunki, w jakich pracują te urządzenia, są często ekstremalne i muszą być spełnione normy najwyższej jakości wykonania.

inną grupą produktów są siłowniki hydrauliczne stosowane w dużej mierze w motoryzacji, przez producentów nadwozi i naczep. Producentów i dystrybutorów różnego rodzaju siłowników, dedykowanych do rozmaitych celów, jest w Polsce bardzo wielu.
Na podstawie:
2017-11-12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.