Wiele ofert pracy dla programistów

Przeglądając aktualne oferty zatrudnienia, niejednokrotnie natrafić można na hasła w rodzaju "praca sap", „c++” czy „sql”. Wielu ludziom terminy te powiedzą prawdopodobnie niedużo. Są to bowiem zwroty połączone ściśle z branżą informatyczną oraz z programowaniem. Zawód programisty ciągle jest pożądany i poszukiwany. W zdecydowanej większości branż, zwłaszcza wykształconych niedawno, wymaga zatrudnienia kogoś o znajomości przynajmniej podstaw programowania. Wszystko to sprawia, że ofert tego rodzaju można spotkać bardzo wiele. Wpisując w Internecie przykładową frazę „praca informatyk Kraków” otrzymuje się znaczną liczbę rezultatów.
biurko
Opracował: geishaboy500
Na podstawie: http://www.flickr.com
Programiści SAP i C++

SAP to system służący do zarządzania przedsiębiorstwem. Pozwala na kontrolę i obserwowanie sprzedaży, zysków, wykonywanie różnego rodzaju raportów. Oprogramowanie takie jest spersonalizowane dla potrzeb określonego przedsiębiorstwa. Poszukuje się więc programisty z umiejętnością pracy z systemami SAP, zaprojektowanymi pod kątem konkretnejfirmy. Z kolei pod hasłem „praca z C++” kryją się oferty dla specjalistów umiejętnością używania tego języka programowania. Programista C (przejdź do oferty)++ trudni się pisaniem aplikacji zarówno na platformie Windows, jak i Linux. Najczęściej w ofertach pracy tego typu u kandydata pożądana jest również umiejętność pracy na gotowym zestawie bibliotek i narzędzi programistycznych, jak na przykład Qt.

Inni czytali też

Kancelaria prawnicza Wrocław

prawnik
Opracował: Ninian Reid
Na podstawie: http://www.flickr.com
Doświadczenie naszych prawników jest spore, natomiast widać je perfekcyjnie na bazie wieloletnich doświadczeń. Biorąc pod uwagę miejsce takie jak kancelaria prawnicza Wrocław zdecydowanie ma się czym pochwalić. Znakomicie dopracowane możliwości czy ogromna wiedza praktyczna i teoretyczna naszych specjalistów gwarantowane są każdej z zainteresowanych otrzymaniem pomocy osób. Wybór szczególnie rekomendowanej na Dolnym Śląsku kancelarii procentuje jak nic innego.


Programiści SQL

Innym często występującym zwrotem w ofertach pracy, związanych ogólnie z programowaniem, jest „praca (odkryj serwis) oracle”. Skrót ten oznacza język programowania wykorzystywany do tworzenia baz danych. Najczęściej elementy SQL używane są przez wielu programistów, specjalizujących się w pozostałych językach, jakim jest php. U ewentualnego kandydata na to stanowisko pożądana jest więc znajomość składni tego języka i używanie baz danych na nim opartych, jak na przykład mySQL i SQLlite. Na wszystkich wspomnianych stanowiskach u osoby ubiegającej się o pracę istotna jest umiejętność planowania własnego czasu i działania zgodnie z harmonogramem zadań. Cenne jest także doświadczenie w pracy w niewielkich grupach.
Na podstawie: Praca z Itkontrakt
2018-02-16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.