pomoc prawna
Opracował: European Commission DG ECHO
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakich momentach wizyta w kancelarii prawnej będzie potrzebna.

Gdyż w firmach handlowych zatory finansowe są aktualnie na porządku codziennym, dlatego prawo umów handlowych zabezpiecza się przed taką ewentualnością. Prawo umów handlowych określa wymogi dla sprzedającego jak również nabywającego.
dług
Opracował: Christian Schnettelker
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nadzorowanie należności w firmie - perfekcyjny sposób na utrzymywanie płynności finansowej

Monitoring należności, to znaczy dozór opłat, to znakomity sposób na utrzymanie płynności finansowej w firmie. Dzięki tej usłudze wolno na bieżąco kontrolować finanse firmy, terminowe uregulowanie opłat poprzez Kontrahentów lub także zaleganie z wypłatami.
sąd
Opracował: Tori Rector
Na podstawie: http://www.flickr.com

Niedoceniana pomoc prawników - w czym pomogą adwokaci Rzeszów?

Nikt nie ma zapewne wątpliwości co do tego, że obowiązujące przepisy prawa mają duże znaczenie w świetle naszego życia codziennego. Niestety, ale w zdecydowanej większości państw we współczesnym świecie życie obywateli podlega regulacjom w zasadzie we wszystkich możliwych aspektach, z czym musimy się po prostu pogodzić.
łąka
Opracował: PhillipC
Na podstawie: http://www.flickr.com/

Właściwie przygotowane normy dla firm

W firmach i organizacjach wymagane są ustalone wcześniej normy, które zgodnie z wytycznymi UE muszą być spełniane. Sporo może pomóc zbiór wytycznych, gdzie całościowa certyfikacja jest podana z niemałą dokładnością. Dzięki pomocy wielu ekspertów możemy znaleźć właściwe rozwiązania dla każdej z firmy. Posiadany przez większość firm certyfikat iso 27001 może być wyrobiony bez względu na wielkość i specyfikę firmy. W zgodzie z nim wymogi klienta są w przypadku każdego zamówienia szczegółowo spełniane.
Pracownicy podczas pracy w biurze
Opracował: Jim Larrison
Na podstawie: http://www.flickr.com

Zarobek i jego odliczenia

Jednostki podlegające ubezpieczeniu zdrowotnemu, posiadają zobowiązanie zgłosić do ochrony własnych członków familii, jacy nie są poddane ubezpieczeniu zdrowotnemu z odrębnego imienia z zastrzeżeniem poniektórych przypadków.
pozyskiwanie funduszy
Opracował: Tyler Lowmiller
Na podstawie: http://www.flickr.com

Leasing i dofinansowanie z UE

Cenisz sobie własną niezależność, możliwość realizowania swoich pomysłów i marzeń? Posiadasz atrakcyjny pomysł na własną działalność?

Odważ się na własną działalność gospodarczą. Zważywszy na to, że osoby planujące otworzenie własnej firmy, mogą spodziewać się pomocy w postaci wkładu pieniężnego. Urzędy pracy proponują dofinansowania i kredyty na rozpoczęcie działalności.
prawo
Na podstawie: www.morguefile.com

Najistotniejsze zagadnienia dotyczące prawa autorskiego

Nie wszystko, co znajduje się w internecie, może być dowolnie kopiowane i przesyłane. To, że w internecie mamy niezwykle prosty dostęp do rozmaitych treści nie znaczy wcale, iż nie panują tutaj reguły prawa autorskiego.
prawo
Na podstawie: www.morguefile.com

Znak towarowy jako własność przemysłowa prowadzonego przedsięwzięcia.

Każdy któż prowadzi firmę i ma do dyspozycji znak towarowy to dzięki niemu jest rozpoznawalnym dla indywidualnego kupującego. To znak towarowy wyodrębnia towary od wszystkich innych udostępnionych na rynku i jest nośnikiem wartości danego firmy.
prawo

Jakie są zadania prawników

Prawo jest niezwykle zaawansowaną dziedziną rzeczywistości, obecnie w każdym państwie obowiązuje osobny zbiór przepisów ze wszystkich dziedzin: prawa karnego, prawa cywilnego, praw autorskich czy tych z którymi człowiek ma do czynienia podczas przechodzenia przez jezdnię – przepisy o ruchu drogowym. Różnice między krajami są niekiedy niewielkie, nie znaczy to jednak, że zbiór przepisów jest mały. Zbiór przepisów zwiększa się co roku – wprowadza się nowe ustaw, a do starych wprowadzane są nowelizacje. Nieczęstą sytuacją jest usuwanie przepisu. Żeby pomóc poruszać się w gąszczu przepisów, nierzadko korzysta się z usług profesjonalisty z określonej dziedziny prawnej, popularnie nazywanego prawnikiem.
sieć
Opracował: Patrick Bombaert
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co to jest polityka prywatności i w jaki sposób ją poprawnie stosować?

Prawo do prywatności powinna posiadać każda osoba. To człowiek powinien decydować o tym, które szczegóły z jego życia są podawane do informacji dla pozostałych osób. Warto o tym pamiętać i egzekwować to prawo. Z tego względu tak ogromne znaczenie ma dziś polityka prywatności. Co kryje się pod tym terminem?
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.