Odpowiedni bilet a brak miejsc w samolocie - co zrobić?

Kiedyś słyszałam, że linie lotnicze nie zawsze są uczciwe wobec klientów. Kuzyn opowiedział mi, że niektóre linie oferują więcej biletów niż jest miejsc w samolocie. Uważałam, iż kogoś poniosła wyobraźnia. Do momentu, jak mi samej spotkała mnie taka sytuacja.

przed lotniskiem
Opracował: David van der Mark
Na podstawie: http://www.flickr.com
Niecałe pół roku temu, postanowiłam odwiedzić Grecję. Jako że nie lubię korzystać z usług biura podróży, zorganizowałam całość sama. O jak duża była moja radość, gdy odnalazłam nawet tanie bilety samolotowe. Ogarnęło mnie wielkie podekscytowanie. Nie spodziewałam się wcale co ma mnie spotkać.

Nadszedł dzień mojej wycieczki. Kilka razy sprawdzałam, czy czegoś nie zapomniałam. Ciuchy i kosmetyki, dokumenty i bilety. A więc wszystko.

Jeśli czytasz niniejszy tekst, to z pewnością jest on dla Ciebie niesamowicie absorbujący. Tu również jest notka z www (www.leaderlogistics.pl/), która zawiera równie ciekawe tematy.

Na lotnisku dojechałam troszkę później niż zazwyczaj.

Uszczęśliwiona dałam bilet do sprawdzenia. I w tym momencie pani powiedziała, że jest jej bardzo smutno, lecz nie ma już miejsca w samolocie. Smutna, spytałam nawet czy mogę w takim razie polecieć kolejnym rejsem. Okazało się, że wszystkie są albo zajęte lub nie mogą wylecieć. Jedyna rzecz jaką uzyskałam, to zwrot pieniędzy za lot. Rezerwacja w hotelu przepadła, a tym samym wakacje.

Jeśli prezentowany w tym miejscu wpis jest dla Ciebie ekscytujący, kliknij tutaj, ponieważ naprawdę warto zobaczyć tu (http://dynamic-ht.com/) też inny tego typu tekst!Nie chciałam tego tak zostawić. Dlatego też szukałam w sieci metody, jak skutecznie postarać się o odszkodowanie za podobne sytuacje (sprawdź na ).
2020-08-21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.