W współczesnych niestabilnych czasach wszyscy musimy mieć jakieś oszczędności

W dzisiejszych niepewnych czasach każdy powinien mieć jakieś oszczędności w innym wypadku nie damy rady zasnąć spokojnie. Niestety, choć Polska wydaje się krajem dość stabilnym gospodarczo to czasem, gdy posłuchamy wiadomości to wręcz nóż nam się w kieszeni otwiera i zaczynamy się zastanawiać, czy aby na pewno te emerytury to będą na nas czekały?
bank
Opracował: Drew Hubbard, Ben Waters
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dlatego też dobrze jest założyć konto oszczędnościowe - , jak stare przysłowie mówi „lepiej dmuchać na zimne”. Nie chodzi tu tylko o problemy gospodarcze całego państwa, ale też o momenty, gdy nadchodzi nasza osobista czarna godzina. Nagle okazuje się, że na gwałt potrzebujemy pieniędzy, a jeśli nie mamy oszczędności, to niestety musimy się zadłużyć. Czasem tracimy pracę wręcz z dnia na dzień w dodatku bez odprawy, wtedy oszczędności są jak znalazł.


Inni czytali też

Różnorodne metody finansowania początkujących przedsiębiorstw

firma
Opracował: istock
Na podstawie: istockphoto.com
Stworzenie od samych podstaw naprawdę sprawnie funkcjonującej i generującej odpowiednie zyski firmy w żadnym przypadku nie jest niczym prostym. Jeżeli ktoś chce w jakiejkolwiek działalności tego typu uzyskać faktycznie zadowalające efekty, to powinien włożyć w coś takiego sporo pracy oraz zmierzyć się z wieloma rozmaitymi trudnościami, z jakimi spotykają się często początkujący przedsiębiorcy.


Dawniej trzymaliśmy nasze dodatkowe pieniądze w skarpecie. Brakowało nam zaufania do banków, jednak dziś nie trzeba się martwić. Nauczyliśmy się już, że trzeba korzystać z usług sprawdzonych banków.

Nie wahaj się- przejdź do oferty (http://studioprinter.pl/oklejanie-witryn/), żeby poznać dodatkowe informacje na opisywany w wpisie temat. Oczekujemy na twoją recenzję!

Przez afery, które zaistniały w ostatnich latach ludzie znowu woleli przenieść swoje oszczędności do domów. Jednak jeżeli nasze pieniądze złożymy w zwykłym banku, a nie jakiejś szemranej „złotej spółce” to na pewno będą tam bezoieczne. Przy zakładaniu konta oszczędnościowego dobrze jest wybrać bank z którym jesteśmy powiązani zwykłym kontem od dawna.

bank
Opracował: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com
Wszyscy wiemy, że, nie zawsze jest pięknie i kolorowo i czasem po prostu musimy się zadłużyć. Sporo osób korzysta z chwilówek, które połykają przy spłacie dwa razy tyle ile otrzymaliśmy. To nie jest dobry pomysł dla nikogo. Dlatego najlepiej jeśli udamy się do banku po kredyt. Banki oczywiście też oprocentowują zaciągany kredyt, ale nie są to horrendalne kwoty.

Kredyty są różne. Wszystko zależy od tego jaka kwota (zobacz smartvest.pl) jest nam potrzebna, a to czy pieniążki zostaną nam przyznane zależy od wysokości naszych dochodów. Jeśli dochód nie jest duży bank nie udzieli nam bardzo dużej pożyczki. Jednak dostaniemy kredyt, który będzie odpowiedni do naszej sytuacji majątkowej. Co najważniejsze raty będą możliwe do spłacenia i nie będziemy musieli bać się dodatkowych gwiazdek w umowach jak to bywa przy pożyczkach zaciąganych w firmach „krzak”.
2020-05-14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.