Własne niezbyt miłe wspomnienia z opóźnionego lotu

Ludzie różnie zapatrują się na lot samolotem. Jedni wolą samolot jako najlepszy a przede wszystkim bardzo szybki transport, a pozostali niewiarygodnie się tego boją. I nieważne w jakiej grupie się znajdujemy, irytuje nas pewna kwestia jeśli chodzi o działalność linii lotniczych – dużo opóźnienie lub odwołanie wylotu.

podróż samolotem
Opracował: 智傑 雷
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bardzo często dzieje się tak, że loty są odwoływane z przyczyny gorszej pogody. No trudno, to niczyja wina. Gdy za oknem szaleje burza i wichura i deszcz nic na to nie poradzimy, nawet innym pojazdem. Są czasem przypadki, gdy to tylko i wyłącznie linie lotnicze są winne sytuacji. Niestety, sama miałam takie doświadczenia.

Trzy miesiące temu miałam prezentować na ważnej konferencji. Bardzo szybko udało mi się (dalsze informacje) załatwić wszelkie formalności. Zjawiłam się dużo wcześniej na lotnisku, odprawę przeszła bezproblemowo, a warunki pogodowe były świetne. Pozwoliłam się zatem na relaks. Gdy jednak nadeszła godzina lotu, a nic się nie działo, zaczęłam się martwić. Okazało się, że wylot będzie nieco później niż zapowiadano. Pogoda na trasie lotu wciąż była dobra i nie miała się zmieniać. Pomyślałam, nie jest tak źle, jeżeli spóźnienie będzie miało około godziny to się nic nie stanie. Niefortunnie, po trzech godzinach dalej nie ruszaliśmy. Sfrustrowana zadzwoniłam do organizatorów spotkania, wyjaśniłam co się dzieje, przeprosiłam i wróciłam do mieszkania. Wkrótce przeszłam się do biura obsługi klienta.

Z tłumaczeń pracowników zauważyłam, że samolot wyleciał 45 minut później po moim wyjściu. Złożyłam reklamację, ale po długim czasie rozpatrzono je negatywnie. Na szczęście sąsiadka opowiedziała mi o fajnej firmie która zajmuje się takimi sprawami. Mam nadzieję, że się uda.
2019-04-13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.