Na pewno opłaca się sprowadzać towary z Chin

Szanujmy Państwo Środka, bo to błyskawicznie rozwijająca się ekonomia, która za pewien czas będzie tak naprawdę na piedestale. To jasne: ludzie zamieszkujący Chiny są ogólnie ciągle raczej niebogatym społeczeństwem, lecz pamiętajmy, że jeszcze nie tak dawno temu Chińczycy głodowali, a więc progres jest godny naszego szacunku. Ciężko w takim razie nie docenić Chińczyków, zwłaszcza, iż w ciągu ostatnich lat dostrzec można, że chińskie produkty już nie są wcale kiepskie. Np. marka Lenovo idealnie pokazuje chiński sukces.
kartony z papierami
Opracował: kathryn
Na podstawie: http://www.flickr.com
I w tym momencie trzeba postawić proste zapytanie: jak jakoś, choćby minimalnie, zarobić na rozwoju tego dużego kraju? Istnieją naprawdę interesujące rozwiązania. Nawet zwykły studenciak może zarabiać na Państwie Środka!

W końcu niemalże każdy z nas ma możliwość importować produkty z chin - trzeba mieć wymagane pieniądze, a oprócz tego odpowiedniego dostawcę. Jeśli dopiero zaczynamy importować towary z Chin mamy prawo nie mieć pojęcia, którzy Chińczycy są OK, a którzy najzwyczajniej nieco psują pozytywny wizerunek Chin na arenie międzynarodowej. Na szczęście na azjatyckich serwisach shoppingowych można bez większego kłopotu szczegółowo oblukać sprzedawcę, no to akurat nic wielce problematycznego. Bardzo cieszy, że azjatyckie produkty są coraz solidniejsze, choć inna sprawa jest taka, iż tak naprawdę Chiny są coraz droższym krajem, to typowy proces.


Inni czytali też

Czym jest i jakie firmy mają szansę skorzystać pomoc finansową de mini minimis?

Finanse małych firm
Opracował: peddhapati
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pojęcie pomoc de minimis jest to rodzaj pomocy przedsiębiorstwom. Wspomaga rozwój przedsiębiorczości w Polsce oraz na świecie. Taka pomoc jest według prawa mała, o niewielkich kwotach.


Regały paletowe
Opracował: Feed My Starving Children (FMSC)
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jednakże ciągle typowo chińska hurtownia internetowa, całkiem dużo ich funkcjonuje, gwarantuje doskonałe telefony, spodnie bądź zabawki w coraz porządniejszej jakości, lecz za te pieniądze o których w chociażby RP moglibyśmy tylko zamarzyć. Niby gwałtowny wzrost importu z Chin w negatywny sposób działa na naszą gospodarkę, ponieważ krajowa produkcja jest sporo mniej konkurencyjna pod względem kosztów, ale mimo wszystko trudno nie dostrzec, że tak działa wolny rynek. No inna sprawa to oczywiście to, iż na wszystkie produkty z Chin jest naliczane cło i inne podatki.

Zainteresował Cię ten wątek? Jeśli tak, to świetnie - dalsze informacje (https://www.all-secure.pl/monitoring-gdansk.html) znajdziesz w następnym bardzo zajmującym tekście.

Czyli zysk będzie mniejszy.
Na podstawie: http://www.maxy.pl/
2022-03-05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.