Jak opakować produkt, który sprzedajesz klientowi

W okresie gwałtownego rozwoju sprzedaży wysyłkowej, dobre opakowanie towaru jest istotne dla przedsiębiorcy. Właściwie zapakowany przedmiot to transport bez zagrożenia, także w przypadku nieskontrolowanej uprzednio ekipy przewozowej. Właściwe opakowanie musi spełniać parę warunków: po pierwsze zapewniać odpowiednią ochronę, dobrzewłaściwie eliminować wstrząsy i przede wszystkim być niedrogie i łatwe w przechowywaniu. Wszelkim firmom oferującym sprzedaż wysyłkową z pomocą przyjść mogą opakowania tekturowe.
Z jakiego powodu tektura?
Papierowy karton- recykling
Opracował: FutUndBeidl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Największymi korzyściami ze stosowania tektury jest możliwość prostego dopasowania opakowań do swojej działalności – umieszczenie logo firmy na opakowaniu jest niezwykle łatwe i raczej tanie, jest to typowa usługa u każdego producenta opakowań tego typu. Ponadto kłopotu nie stanowi zamawianie niestandardowych kształtów opakowań, takie życzenie powinno się omówić z producentem, który wytnie z tektury odpowiedni kształt i stworzy zgięcia w określonych punktach, żeby umożliwić złożenie opakowania (poznaj więcej na Możliwe jest również wytwarzanie pudełek w kształcie walca, które mogą na przykład służyć do trzymania projektów architektonicznych. Dużą zaletą tekturowych pudełek jest oszczędność przestrzeni w magazynie – opakowania takie składuje się w formie złożonej, takie też dostarczane są przez producentów.


Inni czytali też

Wieloetapoty proces wytwarzania dedykowanych produktów takich jak prolab65, wytwarzanych przez przemysł odlewniczy

produkcja w firmie odlewniczej
Opracował: http://www.sxc.hu
Na podstawie: http://www.sxc.hu
Maszyny odlewnicze są wysoce zaawansowanym sprzętem, który wymaga właściwych tworzyw i procesów technologicznych w czasie produkcji. Zaawansowane urządzenia hydrauliczne w połączeniu ze stalą o podwyższonej wytrzymałości pomagają przenosić ogromne ciężary, które nie byłyby możliwe do przetransportowania żadną inną metodą. Każdy, nawet najmniejszy element powinien spełniać stawiane mu wymogi.

Magia tektury
kartony z papierami
Opracował: kathryn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tektura to arkusz papieru o dużej gramaturze, taki materiał nie nadaje się do produkcji opakowań ze względu na swoją wagę, kłopoty w zginaniu oraz wysokiee koszty produkcji. Istotnym odkryciem w produkcji opakowań było wymyślenie tektury falistej. Arkusz takiej tektury złożony jest z trzech elementów: dwóch arkuszy papieru o podwyższonej gramaturze i warstwy falistego papieru pomiędzy nimi. Tego rodzaju forma umożliwia ograniczenie masy tektury, nadaje jej właściwości amortyzujące i ochronne. Tektura (zobacz rolka stretch) falista (moja strona internetowa) jest jednak w pierwszej kolejności neizwykle tania w wytwarzaniu i nie wymaga wykorzystywania zawiłych procesów w wytwarzaniu. Ten materiał jest bardzo lubiany przez producentów sprzętu agd i jest często stosowany jako pudełka dla telewizorów, tosterów, ekspresów do kawy i innych podobnych.
2019-11-06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.