Jak opakować produkt, który sprzedajesz klientowi

W okresie gwałtownego rozwoju sprzedaży wysyłkowej, dobre opakowanie towaru jest istotne dla przedsiębiorcy. Właściwie zapakowany przedmiot to transport bez zagrożenia, także w przypadku nieskontrolowanej uprzednio ekipy przewozowej. Właściwe opakowanie musi spełniać parę warunków: po pierwsze zapewniać odpowiednią ochronę, dobrzewłaściwie eliminować wstrząsy i przede wszystkim być niedrogie i łatwe w przechowywaniu. Wszelkim firmom oferującym sprzedaż wysyłkową z pomocą przyjść mogą opakowania tekturowe.
Z jakiego powodu produkcja tektury falistej w polsce?
Papierowy karton- recykling
Opracował: FutUndBeidl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Największymi korzyściami ze stosowania tektury jest możliwość prostego dopasowania opakowań do swojej działalności – umieszczenie logo firmy na opakowaniu jest niezwykle łatwe i raczej tanie, jest to typowa usługa u każdego producenta opakowań tego typu. Ponadto kłopotu nie stanowi zamawianie niestandardowych kształtów opakowań, takie życzenie powinno się omówić z producentem, który wytnie z tektury odpowiedni kształt i stworzy zgięcia w określonych punktach, żeby umożliwić złożenie opakowania (poznaj więcej na Możliwe jest również wytwarzanie pudełek w kształcie walca, które mogą na przykład służyć do trzymania projektów architektonicznych. Dużą zaletą tekturowych pudełek jest oszczędność przestrzeni w magazynie – opakowania takie składuje się w formie złożonej, takie też dostarczane są przez producentów.


Inni czytali też

Spedycja to jedna z działów polskiej gospodarki, która nie boi się kryzysu

bus na trasie
Opracował: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jest kryzys, czy go nie ma? Wielu ludzi zadaje sobie to pytanie. Ceny idą w górę, ale w większości branż rosną też zarobki. W sumie jest jak zwykle - branżom w których są pieniądze jest coraz lepiej, branżom z małymi środkami - coraz gorzej. Z rynku wypadają małe przedsiębiorstwa, które nie mają jeszcze wyrobionej pozycji i stałych kontrahentów - zabijają je różnorodne opłaty i wzrastające koszty utrzymania.

Magia tektury
kartony z papierami
Opracował: kathryn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tektura to arkusz papieru o dużej gramaturze, taki materiał nie nadaje się do produkcji opakowań ze względu na swoją wagę, kłopoty w zginaniu oraz wysokiee koszty produkcji. Istotnym odkryciem w produkcji opakowań było wymyślenie tektury falistej. Arkusz takiej tektury złożony jest z trzech elementów: dwóch arkuszy papieru o podwyższonej gramaturze i warstwy falistego papieru pomiędzy nimi. Tego rodzaju forma umożliwia ograniczenie masy tektury, nadaje jej właściwości amortyzujące i ochronne. Tektura (zobacz rolka stretch) falista (moja strona internetowa) jest jednak w pierwszej kolejności neizwykle tania w wytwarzaniu i nie wymaga wykorzystywania zawiłych procesów w wytwarzaniu. Ten materiał jest bardzo lubiany przez producentów sprzętu agd i jest często stosowany jako pudełka dla telewizorów, tosterów, ekspresów do kawy i innych podobnych.
2018-09-29
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.