Jak opakować produkt, który sprzedajesz klientowi

W okresie gwałtownego rozwoju sprzedaży wysyłkowej, dobre opakowanie towaru jest istotne dla przedsiębiorcy. Właściwie zapakowany przedmiot to transport bez zagrożenia, także w przypadku nieskontrolowanej uprzednio ekipy przewozowej. Właściwe opakowanie musi spełniać parę warunków: po pierwsze zapewniać odpowiednią ochronę, dobrzewłaściwie eliminować wstrząsy i przede wszystkim być niedrogie i łatwe w przechowywaniu. Wszelkim firmom oferującym sprzedaż wysyłkową z pomocą przyjść mogą opakowania tekturowe.
Z jakiego powodu tektura (dodatkowe info)?
Papierowy karton- recykling
Opracował: FutUndBeidl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Największymi korzyściami ze stosowania tektury (bochem.com.pl/) jest możliwość prostego dopasowania opakowań do swojej działalności – umieszczenie logo firmy na opakowaniu jest niezwykle łatwe i raczej tanie, jest to typowa usługa u każdego producenta opakowań tego typu. Ponadto kłopotu nie stanowi zamawianie niestandardowych kształtów opakowań, takie życzenie powinno się omówić z producentem, który wytnie z tektury odpowiedni kształt i stworzy zgięcia w określonych punktach, żeby umożliwić złożenie opakowania (poznaj więcej na bochem.com.pl). Możliwe jest również wytwarzanie pudełek w kształcie walca, które mogą na przykład służyć do trzymania projektów architektonicznych. Dużą zaletą tekturowych pudełek jest oszczędność przestrzeni w magazynie – opakowania takie składuje się w formie złożonej, takie też dostarczane są przez producentów.


Inni czytali też

Spedycja to jedna z działów polskiej gospodarki, która nie boi się kryzysu

bus na trasie
Opracował: Jocelyn Kinghorn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Mamy kryzys czy nie? Mnóstwo ludzi zadaje sobie to pytanie. Ceny idą w górę, ale w wielu branżach rosną również płace. W sumie jest jak zwykle - branżom w których są pieniądze jest coraz lepiej, firmom biednym - coraz gorzej. Z obiegu wypadają małe firmy, które nie mają jeszcze wyrobionej pozycji i stałych klientów - zabijają je wszelkie opłaty i rosnące koszty utrzymania.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.