Jak opakować produkt, który sprzedajesz klientowi

W okresie gwałtownego rozwoju sprzedaży wysyłkowej, dobre opakowanie towaru jest istotne dla przedsiębiorcy. Właściwie zapakowany przedmiot to transport bez zagrożenia, także w przypadku nieskontrolowanej uprzednio ekipy przewozowej. Właściwe opakowanie musi spełniać parę warunków: po pierwsze zapewniać odpowiednią ochronę, dobrzewłaściwie eliminować wstrząsy i przede wszystkim być niedrogie i łatwe w przechowywaniu. Wszelkim firmom oferującym sprzedaż wysyłkową z pomocą przyjść mogą opakowania tekturowe.
Z jakiego powodu tektura?
Papierowy karton- recykling
Opracował: FutUndBeidl
Na podstawie: http://www.flickr.com
Największymi korzyściami ze stosowania tektury jest możliwość prostego dopasowania opakowań do swojej działalności – umieszczenie logo firmy na opakowaniu jest niezwykle łatwe i raczej tanie, jest to typowa usługa u każdego producenta opakowań tego typu. Ponadto kłopotu nie stanowi zamawianie niestandardowych kształtów opakowań, takie życzenie powinno się omówić z producentem, który wytnie z tektury odpowiedni kształt i stworzy zgięcia w określonych punktach, żeby umożliwić złożenie opakowania (poznaj więcej na Możliwe jest również wytwarzanie pudełek w kształcie walca, które mogą na przykład służyć do trzymania projektów architektonicznych. Dużą zaletą tekturowych pudełek jest oszczędność przestrzeni w magazynie – opakowania takie składuje się w formie złożonej, takie też dostarczane są przez producentów.


Inni czytali też

Jak podwyższyć rezultaty sprzedaży we własnej firmie?

w biurze
Opracował: Arnie Kim
Na podstawie: http://www.flickr.com
W branży sprzedażowej niezwykle dobrze wiadomo, że marketing bezsprzecznie jest dźwignią handlu. To od niego w szeregu przypadków zależą nasze wyniki finansowe. W dniu dzisiejszym firmy, którym niezwykle mocno zależy na osiąganiu spektakularnych wyników sprzedażowych koniecznie muszą wypróbować nowoczesne metody sprzedaży, dzięki którym bez wątpliwości ich renoma na rynku wzrośnie. Niemniej natomiast często zdarza się, że sporo firm po wielokroć nie ma pojęcia o nowoczesnych metodach marketingowych.

Magia tektury
kartony z papierami
Opracował: kathryn
Na podstawie: http://www.flickr.com
Tektura to arkusz papieru o dużej gramaturze, taki materiał nie nadaje się do produkcji opakowań ze względu na swoją wagę, kłopoty w zginaniu oraz wysokiee koszty produkcji. Istotnym odkryciem w produkcji opakowań było wymyślenie tektury falistej. Arkusz takiej tektury złożony jest z trzech elementów: dwóch arkuszy papieru o podwyższonej gramaturze i warstwy falistego papieru pomiędzy nimi. Tego rodzaju forma umożliwia ograniczenie masy tektury, nadaje jej właściwości amortyzujące i ochronne. Tektura (zobacz rolka stretch) falista (moja strona internetowa) jest jednak w pierwszej kolejności neizwykle tania w wytwarzaniu i nie wymaga wykorzystywania zawiłych procesów w wytwarzaniu.

Przekonaj się, że ta wskazówka z www nie umknie Twej uwadze, ponieważ nakreśla dokładnie tego typu problematykę, co tekst, który dokładnie w teraz widzisz.

Ten materiał jest bardzo lubiany przez producentów sprzętu agd i jest często stosowany jako pudełka dla telewizorów, tosterów, ekspresów do kawy i innych podobnych.
2019-12-04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.