Reklama dźwignią handlu zawsze była jest i będzie!

Ludzie są różni, czyli nasza znajoma Monika jest bez wątpienia inna, niż Ewa, która po prostu mocno różni się od Mateusza, Kazika albo Damiana. Jednakże mimo tych wszystkich różnic wiele nas łączy. Co dokładnie? Cóż, jesteśmy chociażby wzrokowcami! Pamiętajmy, że nawet jeśli coś jest OK, ale wygląda nieinteresująco, może nawet brzydko, pewnie nie spodoba się nam. Chociaż naturalnie upodobania również są różne: np. znajdą się osobnicy, którym odpowiadają takie auta, które w przeróżnych rankingach najbrzydszych wozów zajmują wysokie miejsca.
sklep internetowy
Opracował: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com
W skrócie: jeżeli we własnym sklepie będziemy zamieszczali brzydkie fotki wszelakich produktów, nie możemy zbytnio oczekiwać powiększenia stanu sprzedaży. To w ogóle ciekawy scenariusz: czyli bez zwiększania nakładów na promocję (Professional Photography) moglibyśmy błyskawicznie zwiększyć liczbę sprzedaży! Jedyny minus to zapewne nieco większe kłopoty logistyczne, lecz w sumie właściwie pakowanie towarów należy do przyjemniejszych części biznesu, w szczególności mowa o handlu internetowym. Bo im więcej paczek tym z pewnością fajniej dla nas.
Pewni właściciele e-sklepów wcale nie wnikają w zdjęcia. A to poważny kłopot. Może sklep mający w ofercie tylko książki faktycznie nie musi skłaniać w takowy sposób do kupowania, lecz już w przypadku no choćby handlowania ubraniami trudno nie docenić bardzo dużego znaczenia ładnych fotografii. To zapewne dla każdego jasne - a jeżeli ktoś dalej zakłada, że fotografia reklamowa Warszawa bezproblemowo może sobie jeszcze trochę czekać niech błyskawicznie zmieni myślenie lub po prostu pójdzie szukać sobie innego zajęcia. Tylko sklep internetowy z fajnymi fotografiami się utrzyma!

Inni czytali też

Jakim sposobem kupić części do wózków widłowych

wózek widłowy
Opracował: Leonora Enking
Na podstawie: http://www.flickr.com
W dużej ilości takich artykułów łatwo popaść w dezorientację. Należy przy tej okazji pamiętać, że przesadny pośpiech nie jest nigdy najlepszym doradcą. Lepiej nie trzymać się rozmaitych emocji, lecz raczej kierować się rozsądkiem oraz racjonalnymi argumentami. Naprawdę dużo zależy tutaj od indywidualnych pragnień,jak również od przyzwyczajeń klienta. Wychodząc na wprost różnorodnych pragnień klientów, sporo sklepów stawia teraz na rozmaitość marekwszelkich oferowanych przez nie przedmiotów. Ważne, aby zawsze części do wózków widłowych jak najlepiej pasowały do siebie pod względem firmy i jakości.


A poza tym, to niby któż mówi, że fotografia reklamowa, i to nawet warszawska, jest wielkim kosztem? Bez paniki - bo choć zrobienie tysięcy fotek bądź co bądź będzie dostrzegalnym kosztem, to jednak pamiętajmy o jednym: e-sklep powinien być odpowiednio doinwestowany. A w przeciwnym razie nie będzie kasy.
2014-07-03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.