Spedycja to jedna z działów polskiej gospodarki, która nie boi się kryzysu

Mamy kryzys czy nie? Mnóstwo ludzi stawia sobie to pytanie. Ceny rosną, ale w wielu branżach rosną również zarobki. Właściwie jest jak zawsze - branżom bogatym jest coraz lepiej, firmom biednym - coraz gorzej. Z obiegu wypadają małe firmy, które nie mają jeszcze ugruntowanej pozycji i stałych klientów - wykańczają je różnorodne opłaty i rosnące koszty utrzymania.
Transport wiecznie żywy

Inni czytali też

Agencja transportowa wspiera w każdym momencie

załadunek chłodni
Opracował: Glen Wallace
Na podstawie: http://www.flickr.com
Spedycję rozumiemy przez kompleksowe czynności transportowe, mające na celu dostarczenie produktów. W praktyce jest inaczej - spedycja trwa na dobre już przy uzgadnianiu detali.


załadunek chłodni
Opracował: Glen Wallace
Na podstawie: http://www.flickr.com
Istnieją jednak gałęzie gospodarki, które trzymają się nieźle nawet w kryzysie. Należą do nich między innymi transport i spedycja (spedycja ładunków). Oczywiście, bywa, że dochodzi do tego, że już nie ma czego transportować i gospodarka popada w ruinę, ale do tego etapu naszemu państwu jeszcze bardzo daleko. Nie ma więc powodu do paniki. Dopóki są pieniądze na życie na choć średnim poziomie, ludzie zawsze będą nabywać produkty spożywcze, ubrania i inne dobra. A wszystko to trzeba transportować. Zwykle dzieje się tak, że dla firmy bardziej opłacalne jest zlecanie transportu do zewnętrznej firmy, niż tworzenie departamentu transportowego wewnątrz własnego przedsiębiorstwa.


Dobra firma transportowa to skarb. Gdy taką wyszukamy trzymajmy się jej. Można zawrzeć kontrakt na długą współpracę. Gdy jesteśmy stałym klientem możemy liczyć zwykle na jakiś upust, może nawet współpracę z wybranymi przez nas kierowcami itp. Dla przedsiębiorstw transportowych tego rodzaju długookresowe partnerstwo to też świetne rozwiązanie. Ciągła współpraca zapewnia swego rodzaju stabilizację. Z jednej strony przedsiębiorstwo transportowe ma zapewnione konkretne wpływy, z drugiej - klient gwarantowany tanitransport - http://www.tanietaxigdansk.pl, gdy będzie niezbędny.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.