Dług
pomoc prawna
Opracował: European Commission DG ECHO
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakich momentach wizyta w kancelarii prawnej będzie potrzebna.

Ponieważ w przedsiębiorstwach handlowych braki pieniężne są w dzisiejszych czasach na porządku powszednim, wobec tego prawo umów handlowych chroni się przed taką ewentualnością. Prawo umów handlowych określa wymogi dla sprzedającego jak i kupującego.
Karty kredytowe i windykacja długów
Opracował: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przymus spłacenia długów.

Obowiązek uregulowania kredytu to coś, z czym musi się liczyć każda osoba, która weźmie pożyczkę od instytucji bankowej. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, iż w momencie, w którym ktokolwiek zadecydował się na te działanie, to następne, co powinien mieć w głowie to myśl : spłać długi.
Karty kredytowe i windykacja długów
Opracował: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Łatwo narobić sobie długów

Jeśli jesteśmy malutką zakładem świadczącą usługi, lub po prostu osobą fizyczną, która komuś wypożyczyła pieniądze, to musimy się wciąż liczyć z tym, że ma możliwość ukazać się zadłużenie. Wystarczy, że ktoś popadnie w trudności finansowe, nie otrzyma na czas swojej wypłaty oraz już może się okazać, iż nie jest w stanie zapłacić również nam. Do tej pory przy znacznym oczekiwaniu na zwrot zadłużenia byliśmy skazani na wsparcie firmy windykacyjnej, która przeważnie dosyć sporo sobie liczy za taką radę, dzisiaj możemy spróbować sami odzyskać dług za pomocą odpowiednich platform.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.