Dług
pomoc prawna
Opracował: European Commission DG ECHO
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jakich momentach wizyta w kancelarii prawnej będzie potrzebna.

Gdyż w firmach handlowych zatory finansowe są aktualnie na porządku codziennym, dlatego prawo umów handlowych zabezpiecza się przed taką ewentualnością. Prawo umów handlowych określa wymogi dla sprzedającego jak również nabywającego.
Karty kredytowe i windykacja długów
Opracował: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Przymus spłacenia długów.

Konieczność spłacenia kredytu to coś, z czym musi się spotkać każda bez wyjątku osoba, jaka weźmie pożyczkę z banku. Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, iż w przypadku, w którym ktokolwiek zdecydował się na te działanie, to następne, co powinien mieć w głowie to myśl : zapłać kredyt.
Karty kredytowe i windykacja długów
Opracował: Sean MacEntee
Na podstawie: http://www.flickr.com

Łatwo narobić sobie długów

Jeżeli jesteśmy małą zakładem świadczącą usługi, albo zwyczajnie osobą fizyczną, która komuś wypożyczyła finanse, to musimy się zawsze liczyć z tym, że może zjawić się dług. Wystarczy, że ktoś wpadnie w trudności finansowe, nie otrzyma na czas swojej zapłaty i już ma szansę się okazać, że nie jest w stanie oddać także nam. Do tej pory przy znacznym wyczekiwaniu na oddanie zadłużenia byliśmy skazani na wsparcie firmy windykacyjnej, która zazwyczaj dość dużo sobie liczy za taką pomoc, dziś możemy spróbować sami odzyskać dług za pomocą odpowiednich platform.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.