Banki starają się wzbogacać swoje konta o korzyści, przykładowo w postaci ubezpieczeń

Banki nie powinny dzisiaj narzekać na brak klientów. Wręcz przeciwnie, ich liczba stale rośnie, jako że na rynek wypuszczane są kolejne produkty. Działalność banków rzeczywiście ułatwia kontrolowanie finansów. Pieniędzy nie trzeba już trzymać w domu, co grozi nie tylko kradzieżą, ale również ich przypadkowym zniszczeniem. Które zatem produkty bankowe cieszą się dziś największym zainteresowaniem?
finanse
Na podstawie: http://pixabay.com
Zazwyczaj są to konta osobiste, jakie dają możliwość na bezpieczne przechowywanie pieniędzy oraz wykonywanie koniecznych operacji. Płatność kartą jest bezpieczna, a przelewy internetowe są już obecnie na porządku dziennym. Banki próbują wzbogacać takie konta o korzyści, chociażby w postaci kart kredytowych. Dodatkowo, popularnym produktem jest także konto oszczędnościowe, pozwalające, jak sama nazwa pokazuje, na odkładanie odpowiednich kwot środków. Oprocentowanie takiego konta jest przeważnie na tyle duże, że poza środkami, które się na nim zgromadziło, otrzymuje się też sumę od banku, wynikającą z odsetek.

Inni czytali też

Kredyt bez wychodzenia z domy w ofercie niemalże wszystkich banków

bank
Opracował: Barta IV
Na podstawie: http://www.flickr.com
Chcesz kupić nowy telewizor albo zagospodarować teren wokół domu? Chwilowo Twoja sytuacja materialna nie przedstawia się najlepiej? Zazwyczaj w takich chwilach zwracamy się o pomoc do znajomych. Ale zdarza się, że nie mogą nas poratować.


Konta tego rodzaju dają możliwość więc na zarobek, nie wymagając jednocześnie od właściciela w zasadzie jakiegokolwiek wysiłku. Alternatywą dla nich są lokaty, nieco bardziej „sztywne”, ale także cieszące się popularnością. One także pozwalają na oszczędzanie pieniędzy i gwarantują stosowne oprocentowanie zgromadzonej sumy. Rekordy popularności biją bezwzględnie też każdego rodzaju kredyty (http://www.cofinance.pl/kredyty-hipoteczne/). Wielu Polaków zarabia niewiele, więc nie mają szansy zaoszczędzenia
karta
Na podstawie: http://pixabay.com/
niezbędnej kwoty bądź potrzebują środków od razu. W takich przypadkach zaciągnięcie kredytu okazuje się zazwyczaj jedynym rozwiązaniem.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.