Czy warto lokować pieniądze na koncie w banku

Dziś banki mają w swoich ofertach założenie konta bankowego za darmo. Jednak, wielu z nas zastanawia się co oznacza owe za darmo? Czy nic nie płacimy jedynie za założenie konta, a za prowadzenie go musze już płacić? Odpowiedź jest prosta, to zależy od oferty wybranego przez nas banku. Są banki, które oferują konto bankowe bez opłat. Takie konto jest bezpłatne. To naprawdę dobra oferta. Kiedy pomyślimy sobie, że czasem koszt prowadzenia konta i np. darmowe wszystkie bankomaty sprawiają, że musimy, co miesiąc uiszczać opłatę w wysokości dziesięciu złotych, czyli w okresie całego roku sto dwadzieścia złotych idzie na prowadzenie konta.


bank
Na podstawie: http://pixabay.com
W chwili, kiedy korzystamy z dwóch bankomatów w naszej miejscowości i należą one bankomatów banku, w którym mamy konto, czyli są bezpłatne, to, po co płacić za rzeczy, z których nawet nie korzystamy. Tak, więc gdy podjęliśmy decyzję o założeniu konta sprawdźmy dokładnie na jakiś zasadach będzie ono prowadzone - https://www.bgz.pl/indywidualni/konta/porownywarka.html, bo może okazać się, że konto, które oferuje wybrany przez nas bank nam nie odpowiada. W większości banków są takie oferty, ale nie wszyscy o nich mówią.

Unijne przepisy, normy i obowiązki to jedno, nie zapominajmy, że poza nimi mamy jeszcze swoje prawa. Do jednego z naszych praw należy między innymi pozyskiwanie dotacji unijnych - www.bgz.pl/fundusze_eu/. Tu w zależności, na co tak naprawdę potrzebujemy środków. Dotacje unijne są przyznawane rolnikom, mogą też trafić do osób chcących rozkręcić swój biznes. Jeżeli zależy nam na tym, by dostać dotację trzeba się postarać. W miastach wojewódzkich bez problemu uzyskamy informacje co do tego, co należy zrobić, by móc pozyskać dotacje unijne.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.