Tworzywo sztuczne to świetny półprodukt do wyprodukowania wielu rodzajów opakowań

W dzisiejszych czasach rynek zarzucony jest masą każdego rodzaju, różnokolorowych opakowań z plastiku. Jest tak ponieważ tworzywo sztuczne to niedrogi i podatny na przetwarzanie surowiec, z którego można wykonać niemalże wszystko.Technikę jego przetwarzania ma i rozwija dużo koncernów na całym globie.
kawa w solidnym opakowaniu
Opracował: Matti Mattila
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kompania Roboplast pochodzi z Italii, a jej główne zadanie od samego początku to produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Obejmuje to zarówno produkty dedykowane do zabezpieczania towarów przemysłu, jak także do produktów branży spożywczej np. mięso, ciasta. Wszystkie oferowane opakowania (zobacz ofertę) z tworzyw sztucznych wytwarzane są w wyniku działania na plastik wysokiej temperatury. Łączenie obróbki cieplnej i mechanicznej sprawia,że w efekcie finalnym wytwarzane są m.in.: opakowania plastikowe, foliowe, tacki, zabezpieczenia transportowe.


Wyroby te wykazują się nie tylko dobrą odpornością i funkcjonalnością ale także są ładne. Od roku 2013 firma działa również na terenie naszego kraju. Firma otworzyła swój zakład na obszarze strefy ekonomicznej Euro-Park Wisłosan w Radomiu. W ciągu roku na produkty przetwarzanych jest tam ponad 1500 ton plastiku. Opakowania (sprawdź tu) trafiają na ten moment całkowicie na chłonny rynek Polski (więcej na roboplast.com.pl).


Inni czytali też

Karma Acana – najlepsza karma dla twojego psa i kota

Karma sucha dla kotów Acana
Na podstawie: www.zwierzakowo.pl
Masz kociaka lub szczeniaka? A może oba czworonogi? Masz skłonności do ufania jednej firmie? Jeśli tak, to dla własnych ulubionych pociech rozważ kupno Taste of Wild. Zarówno mruczące, jak i szczekające czworonogi będą zadowolone z tego smacznego pokarmu.
Zestawiając z konkurencją, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót - ziarna są uznawane za szczególny walor. Mimo to w przypadku psów właściciele czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem cennego mięsa i owoców.
2017-07-18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.