Tworzywo sztuczne to świetny półprodukt do wyprodukowania wielu rodzajów opakowań

W dzisiejszych czasach rynek zarzucony jest masą każdego rodzaju, różnokolorowych opakowań z plastiku. Jest tak ponieważ tworzywo sztuczne to niedrogi i podatny na przetwarzanie surowiec, z którego można wykonać niemalże wszystko.Technikę jego przetwarzania ma i rozwija dużo koncernów na całym globie.
kawa w solidnym opakowaniu
Opracował: Matti Mattila
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kompania Roboplast pochodzi z Italii, a jej główne zadanie od samego początku to produkcja opakowań z tworzyw sztucznych. Obejmuje to zarówno produkty dedykowane do zabezpieczania towarów przemysłu, jak także do produktów branży spożywczej np. mięso, ciasta. Wszystkie oferowane opakowania z tworzyw sztucznych wytwarzane są w wyniku działania na plastik wysokiej temperatury. Łączenie obróbki cieplnej i mechanicznej sprawia,że w efekcie finalnym wytwarzane są m.in.: opakowania plastikowe, foliowe, tacki, zabezpieczenia transportowe.


Wyroby te wykazują się nie tylko dobrą odpornością i funkcjonalnością ale także są ładne. Od roku 2013 firma działa również na terenie naszego kraju. Firma otworzyła swój zakład na obszarze strefy ekonomicznej Euro-Park Wisłosan w Radomiu. W ciągu roku na produkty przetwarzanych jest tam ponad 1500 ton plastiku. Opakowania trafiają na ten moment całkowicie na chłonny rynek Polski (więcej na


Inni czytali też

Karma Acana – najlepsza karma dla twojego psa i kota

Karma sucha dla kotów Acana
Na podstawie: www.zwierzakowo.pl
Masz kociaka lub szczeniaka? A może oba czworonogi? Masz skłonności do ufania jednej firmie? Jeśli tak, to dla własnych ulubionych pociech rozważ kupno Taste of Wild. Zarówno mruczące, jak i szczekające czworonogi będą zadowolone z tego smacznego pokarmu.
Zestawiając z konkurencją, Taste of Wild reklamuje się jako żywność niezawierająca zbóż. W przypadku ludzi jest na odwrót - ziarna są uznawane za szczególny walor. Mimo to w przypadku psów właściciele czworonogów skarżą się na zastępowanie zbożem cennego mięsa i owoców.
2018-07-12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.