Pod czym położyć naszą pociechę

Gdy na świecie pojawia się wyczekiwana przez dziewięć miesięcy mała istotka, chcemy by wszystko, co będzie miała było jak najlepsze. Chcemy, żeby każda rzeczy była dobrze dopasowana i by nasze dziecko czuło się dobrze. Dziecko dorasta i musimy wymienić wszystkie ciuszki i kocyki dla dzieci też już są za małe.
Niemowlak
Opracował: Haylee Sherwood
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sporo rzeczy możemy przekazać innym młodym mamom, ale też pewna część nie nadaje się do przekazywania innym osobom. Jeżeli chodzi o kocyki to w pewnym momencie dzieci potrafią być bardzo wybredne. Nie chcą się przykrywać zwykłymi kocykami (-> tutaj na www.stylowedziecko.pl), robią mały bunt, bo wydaje im się, że bez kocyka będzie im się lepiej spało. Możemy spróbować, o ile nasz szkrab jest już wystarczająco duży pójść z dzieckiem do sklepu i pozwolić mu wybrać kocyk. Oczywiście są takie sytuacje, kiedy pociecha nie umie zachować się w sklepie. Wtedy kupując samemu kocyk wybierzmy ten na którym są bohaterowie ulubionych kreskówek naszej pociechy. Dzieci lubią tego rodzaju akcesoria i korzystają z nich z większą ochotą.

dziecko
Opracował: Gabriel Pinto
Na podstawie: http://www.flickr.com
Śpioszki niezawodne od lat W dzisiejszych czasach wybór śpioszków dla maluchów jest ogromny. Śpioszki są w różnych kolorach i z różnych materiałów. Możemy kupić śpioszki z bohaterami z bajek Disneya i z innego typu popularnych teraz bajek. Śpioszki dla maluchów to możliwość wykazania się dla rodziców. Dopiero, co upieczone mamy uwielbiają ładnie ubierać swoje pociechy. Tatusiowie są dumni ze swoich pociech, ale nie przykładają aż takiej wagi do wzorków na śpioszkach. Dla córki kupią śpiochy z żołnierzykiem, najważniejsze, żeby rozmiar się zgadzał.


Inni czytali też

Oferty prezentów

altanka
Opracował: kenneth casper
Na podstawie: http://www.flickr.com
Zabawka zabawce sporadycznie kiedy okazuje się być równa. Zazwyczaj rodzice powinny pogubić dużo czasu, żeby odnaleźć coś naprawdę odpowiedniego dla ich ukochanych. Czy jednak powinien obecnie tak bywać? Wiele zależy tu od podejścia. W dzisiejszych czasach wybór perfekcyjnych zabawek dla chłopców jak a, także dla dziewczynek nie jest zazwyczaj kwestią łatwą, z tej przyczyny do rzeczy tej najbezpieczniej dobrze się przygotować i pamiętać co pociecha pragnie dostać.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.