Dzieci
harcerze
Opracował: Arcadiuš
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pielęgnowane od wielu lat tradycje harcerskie ciągle są żywe i przekazywane kolejnym pokoleniom

Wyjątkowo dużo ludzi uwielbiających turystykę pieszą było kiedyś związanych z harcerstwem. Teraz jako dojrzali ludzie chcą zaszczepić własną pasję do wędrowania w swoich dzieciach. Wyjeżdżają z nimi w Bieszczady czy w Tatry i wskazują miejsca, które odkrywali, gdy byli maluchami.
Opracował: www.babymama.pl

Dobieramy dobre pieluchy dla malucha

Jedna pieluszka jednorazowego użytku rozpuszcza się więcej niż 300 lat! O ile nie jesteście przekonani do pieluch wielokrotnego użytkowania, jednakże troszczycie się o środowisko, sięgnijcie po jednokrotne pieluszki ekologiczne, które rozkładają się o wiele krócej, a w środku zamiast żelowego wypełnienia posiadają wkład z ligniny. To rozstrzygnięcie ekologiczne zarówno dla środowiska, jak i dla skórki smyka. Każdy rodziciel wie, że są przypadki, w których pieluszka jednorazowa jest ogromnie przydatna, bądź wręcz niezbędna.
radca prawny
Opracował: Kevin Napper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdy w grę wchodzi sprawa rozwodowa, prawnik jest kluczowy!

Problemy małżeńskie są aż tak znaczne, że niezbędny jest nawet rozwód? Cóż, rośnie ilość rozpadów małżeństw - w sumie trudno rzec, iż dzisiaj instytucja małżeństwa tak jakby uległa popsuciu.
słońce
Opracował: Fox Wu
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wyleczyć depresję sezonową?

Depresja jest jedną z najbardziej niebezpiecznych chorób, jako że wprowadza chorego w groźny stan, który w niektórych przypadkach może skończyć się nawet samobójstwem. Na szczęście dziś o wiele więcej osób zdaje sobie sprawę z tego, że depresja nie jest powodem do wstydu i szuka pomocy u specjalistów. Odmiennym gatunkiem jest depresja sezonowa, która najczęściej występuje w okolicach miesięcy jesiennych i kończy się wiosną. Psychologowie nie znają prawdziwych powodów występowania tego zjawiska, jednakże podejrzewa się, iż obniżenie nastroju w miesiącach jesiennych oraz zimowych może być spowodowane najczęściej zimnymi temperaturami i brakiem promieniowania słonecznego. Gdy odczuwa się smutek, nieuzasadniony lęk i niechęć do kontaktów z innymi ludźmi, być może cierpi się na depresje sezonową. Należy podkreślić, że schorzenie to występuje najczęściej u kobiet. Na dodatek, może dotykać również dzieci. Jak w takim przypadku walczyć z tego rodzaju wrogiem?
altanka
Opracował: kenneth casper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oferty prezentów

Zabawka zabawce rzadko kiedy okazuje się być równa. Najczęściej rodzice muszą stracić dużo czasu, aby wyszukać coś naprawdę właściwego dla ich dzieci. Czy jednak powinien teraz tak bywać? Większość zależy tu od podejścia. W dwudziestym pierwszym wieku wybranie znakomitych zabawek dla chłopców jak i dla dziewczynek nie jest zazwyczaj kwestią banalną, z tej przyczyny do spraw tejże najlepiej dobrze się przygotować jak również mieć na uwadze co dziecko pragnie otrzymać.
Niemowlak
Opracował: Haylee Sherwood
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pod czym położyć naszą pociechę

Kiedy przychodzi na świat nasza pociecha chcemy dla niej wszystkiego, co najlepsze. Zależy nam na tym, żeby wszystkie rzeczy była odpowiednio dopasowane i by nasza pociecha czuła się dobrze. Dziecko dorasta i musimy zmienić wszystkie ciuszki i kocyki dla dzieci też nie dają rady okryć całego malucha.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.