Dzieci
harcerze
Opracował: Arcadiuš
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pielęgnowane od wielu lat tradycje harcerskie ciągle są żywe i przekazywane kolejnym pokoleniom

Wyjątkowo dużo ludzi uwielbiających turystykę pieszą było kiedyś związanych z harcerstwem. Teraz jako dojrzali ludzie chcą zaszczepić własną pasję do wędrowania w swoich dzieciach. Wyjeżdżają z nimi w Bieszczady czy w Tatry i wskazują miejsca, które odkrywali, gdy byli maluchami.
Opracował: www.babymama.pl

Dobieramy dobre pieluchy dla malucha

Jedna pieluszka jednorazowego użytku rozpuszcza się więcej niż 300 lat! O ile nie jesteście przekonani do pieluch wielokrotnego użytkowania, jednakże troszczycie się o środowisko, sięgnijcie po jednokrotne pieluszki ekologiczne, które rozkładają się o wiele krócej, a w środku zamiast żelowego wypełnienia posiadają wkład z ligniny. To rozstrzygnięcie ekologiczne zarówno dla środowiska, jak i dla skórki smyka. Każdy rodziciel wie, że są przypadki, w których pieluszka jednorazowa jest ogromnie przydatna, bądź wręcz niezbędna.
radca prawny
Opracował: Kevin Napper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Gdy w grę wchodzi sprawa rozwodowa, prawnik jest kluczowy!

Problemy małżeńskie są tak wielkie, że niezbędny jest nawet rozwód? No cóż, wzrasta ilość rozwodów - w sumie trudno rzec, iż dzisiaj instytucja małżeństwa niejako uległa popsuciu.
słońce
Opracował: Fox Wu
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób wyleczyć depresję sezonową?

Depresja jest jedną z najpoważniejszych chorób, ponieważ wprowadza chorego w groźny stan, jaki w określonych przypadkach może skończyć się nawet samobójstwem. Na szczęście obecnie zdecydowanie więcej osób jest świadomych tego, że depresja nie jest powodem do wstydu i szuka pomocy u fachowców. Odrębnym gatunkiem jest depresja sezonowa, która przeważnie występuje w czasie miesięcy jesiennych i kończy się na wiosnę. Specjaliści nie znają prawdziwych powodów występowania tego zjawiska, aczkolwiek podejrzewa się, że obniżenie nastroju w miesiącach jesiennych oraz zimowych może być spowodowane przeważnie niskimi temperaturami oraz brakiem promieniowania słonecznego. Jeżeli odczuwa się smutek, bezpodstawny lęk i niechęć do kontaktów z innymi ludźmi, być może cierpi się na depresje sezonową. Warto podkreślić, że schorzenie to występuje najczęściej u kobiet. Na dodatek, może dotykać także dzieci. Jak w takim razie walczyć z tego rodzaju wrogiem?
altanka
Opracował: kenneth casper
Na podstawie: http://www.flickr.com

Oferty prezentów

Zabawka zabawce sporadycznie kiedy okazuje się być równa. Zazwyczaj rodzice powinny pogubić dużo czasu, żeby odnaleźć coś naprawdę odpowiedniego dla ich ukochanych. Czy jednak powinien obecnie tak bywać? Wiele zależy tu od podejścia. W dzisiejszych czasach wybór perfekcyjnych zabawek dla chłopców jak a, także dla dziewczynek nie jest zazwyczaj kwestią łatwą, z tej przyczyny do rzeczy tej najbezpieczniej dobrze się przygotować i pamiętać co pociecha pragnie dostać.
Niemowlak
Opracował: Haylee Sherwood
Na podstawie: http://www.flickr.com

Pod czym położyć naszą pociechę

Kiedy przychodzi na świat nasza pociecha chcemy dla niej wszystkiego, co najlepsze. Zależy nam na tym, żeby wszystkie rzeczy była odpowiednio dopasowane i by nasza pociecha czuła się dobrze. Dziecko dorasta i musimy zmienić wszystkie ciuszki i kocyki dla dzieci też nie dają rady okryć całego malucha.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.