Środowisko
ekologia
Opracował: Nicolas Raymond
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeszcze bardziej zauważalna wśród ludzi skłonność, jaka odnosi się do ekologicznego podejścia w tematyce gospodarowania odpadami.

Jeszcze wyraźniej dostrzegalna w społeczeństwie mobilizacja, jaka odwołuje się do ekologicznego traktowania w zakresie rozporządzania śmieciami wskazuje na wiele przychylnych dyskusji, szczególnie wśród tego typu ludzi, którzy będą zmotywowani na ekologiczny tryb funkcjonowania właśnie.
złom

Czy zbierając złom jesteśmy w stanie dobrze zarobić?

Wbrew ogólnym opiniom, zbieranie złomu nie wiąże się jedynie z kilkoma groszami, jakie ucieszyć mogą tylko biedne osoby. Okazuje się, że najwytrwalszy zbieracz złomu może uzyskać nawet niezłe dochody. Trzeba zawsze brać pod uwagę fakt, iż w wielu przypadkach zbieranie złomu równa się kradzież. Jeśli jednak nie łamiemy prawa przez gromadzenie dużych ilości złomu, a oprócz tego mamy w ogóle możliwość pozyskiwania złomu, może to być okazja na zgromadzenie kilku złotych.
Opracował: www.babymama.pl

Dobieramy dobre pieluchy dla malucha

Jedna pieluszka jednorazowego użytku rozpuszcza się powyżej 300 lat! O ile nie jesteście przekonani do pieluch wielorazowego użytku, ale troszczycie się o środowisko, sięgnijcie po jednorazowe pieluszki ekologiczne, które rozpuszczają się daleko krócej, a w środku w miejsce żelowego wypełnienia posiadają wkład z ligniny. To podejście zdrowe zarówno dla środowiska, jak i dla karnacji dziecka. Każdy rodziciel wie, że są sytuacje, w których pieluszka jednorazowa jest niezwykle potrzebna, lub wprost nieodzowna.
recykling

Skup metali kolorowych a środowisko naturalne - co warto wiedzieć na ten temat?

Skup metali kolorowych a środowisko naturalne - co warto wiedzieć na ten temat?

W dzisiejszych czasach niezmiernie ważnym jest troska o przyrodę. Ogromna ilość ludzi na Ziemi oraz będący tego skutkiem wzrost zanieczyszczeń powoduje, że problem dbanie o recykling jest kluczowa dla wszystkich ludzi.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.