Nie pragniemy aby obcy ludzie wiedzieli o nas za wiele

Każdy człowiek lubi ochraniać własną prywatność, chcemy posiadać pewność, że nikt niepowołany nie uzyska naszego numeru telefonu, iż nikt obcy nie pozna naszego adresu zamieszkania, a już zdecydowanie nie pragniemy, by ktoś niepowołany pozyskał dostęp do naszego konta bankowego. Dlatego nie jedynie samodzielnie dokładamy wielkich sił, by nasze najważniejsze dane osobowe zostały właściwie ochraniane, ale równocześnie żądamy od innych, iż też będą je ochraniać.
biznes
Opracował: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Sklepy internetowe muszą szczególnie troszczyć się o nasze dane zapraszamy do: winski.pl/ osobowe

Inni czytali też

Coraz powszechniejsze są mobilne systemy sprzedażowe

Zakupy online
Opracował: Serge Kij
Na podstawie: http://www.flickr.com
Ogarnięcie sprzedaży w swoim e-sklepie to bez cienia wątpliwości coś co jest w stanie stanowić o sukcesie firmy. Zatem nawet niewielki sklep powinien mieć w taki sposób przygotowaną sprzedaż, aby w żadnym przypadku kupujący nie narzekali. Zatem w tym tekście przede wszystkim o tym w jaki sposób prowadzić sprzedaż, ale ją powiększać.


Nasze dane osobowe są chronione przez wszystkie przedsiębiorstwa oraz instytucje, które posiadają do nich dostęp. Co więcej za ich niedostateczne chronienie mogą otrzymać wysokie kary, które są ustanawiane przez nasz system prawny. Mimo wszystko co robić jeśli nie można ich schować w żadnym sejfie, bo znajdują się one w bazie sklepu internetowego? Ochrona danych osobowych w sklepie internetowym jest szczególnie ważna, a to przez to, iż może ona pociągać wielu hakerów, by się tam włamali oraz zdobyli o nas te wszystkie dane (więcej i więcej). Przez to właśnie zazwyczaj markety te posiadają silniejszą ochronę, wykorzystują najbardziej wymyślnych programów do ich ochrony, a nierzadko także przetrzymują te informacje w innych miejscach, tak żeby nie były nazbyt silnie powiązane ze sklepem, i aby nie mieściły się w jednym miejscu na serwerze z innymi informacjami (ochrona danych osobowych w sklepie internetowym - czytaj więcej).


Nie musimy się niczego obawiać

biznes
Opracował: The Elite Ayrshire Business Circle
Na podstawie: http://www.flickr.com
Osoby prowadzące takowy sklep wspaniale zdają sobie sprawę z tego, jak istotna jest taka ochrona danych osobowych, a więc mamy szansę posiadać świadomość, że dołożą oni wielkich starań, aby te dane nie dostały się w niepowołane ręce. Dodatkowo jest wiele programów, które dopomagają w ich ochronie, więc każdy chce się tutaj zabezpieczyć na jak największym stopniu, gdyż zaznaczą oni, że w przeciwnym razie mają szansę utracić nie jedynie aktualnych klientów, lecz też oraz tych prawdopodobnie przyszłych (zapytaj o ceny).


Trzeba pytać jak są chronione nasze dane

Jeżeli nie jesteśmy pewni, czy nasze dane będą w właściwy sposób chronione, to ciągle mamy szansę wypytać dany sklep w jaki sposób się o nie troszczą. Wówczas tak uspokojeni bez wątpienia znacznie chętniej będziemy dokonywać sprawunków w takim sklepie oraz równocześnie będziemy spać spokojnie, przeświadczeni, że nikt niepowołany nie posiada dostępu do tych najistotniejszych i najbardziej osobistych danych o nas.
2017-09-18
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.