Którego pokrowca na telefon potrzebujesz? - zobacz w e-sklepie.

Obecnie większość ludzi nie rozstaje się na co dzień ze swoją komórką. Dzięki ciągłemu rozwojowi technologii w naszych smartfonach mieści się coraz więcej funkcji, które mają za zadanie ułatwić nam życie. Telefon nie służy jedynie nam do rozmów, ale również zaczął pełnić rolę małego podręcznego komputera. Zastanówmy się, czy należy kupić etui, który chroni urządzenie przed zarysowaniami.
Zagrożone smartfony
najlepszy telefon iPhone 4
Opracował: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Panuje powszechna opinia, że nowe smartfony są szczególnie narażone na różnego rodzaju uszkodzenia, gdyż mają duże ekrany. Tymczasem prawda jest taka, że większość modeli posiada ekran wykonany z tzw. gorilla glass. Jest to specjalny rodzaj szkła, używany praktycznie przez większość producentów smartfonów a także innych urządzeń, wyposażonych w ekran dotykowy. Dzięki temu ekrany naszych smartfonów bardzo trudno zniszczyć czy porysować.
O ile jednak możemy być w miarę spokojni o ekran telefonu, znacznie gorzej jest z obudową.
Jest to element, na którym producenci najwięcej oszczędzają. Im tańszy model telefonu komórkowego, tym cieńsza i słabsza obudowa. Najgorzej wypadają zwłaszcza te wykonane z plastiku, jednak także te aluminiowe są stosunkowo podatne na destrukcję.


Inni czytali też

Znakomita jakość w najniższych cenach

kolorowe etui na smartfon
Opracował: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com
Patrząc na dostępne dzisiaj na rynku akcesoria do telefonów, widać już od razu ich niezwykłe zróżnicowanie. Wybór wśród tych szczególnie wpadających w oko dodatków wskazuje się na markowe oferty bardzo cenionych na rynku producentów. Starają się oni razem z każdym kolejnym zestawem wpisywać się w definiowany przez samych klientów kanon. Warto wciąż zwracać uwagę na dawane do dyspozycji nowości, by z ich mnogości wybierać dla siebie te rewelacyjne opcje.

Dobierz odpowiednie etui
artystyczne etui na telefon
Opracował: Elisa Fair
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeśli więc chcemy jak najdłużej zachować estetyczny wygląd naszego smartfona, powinno się zainwestować w porządny pokrowiec (link do sklepu). W sklepach z akcesoriami jest całkiem spory wybór tego typu towaru, zarówno w sklepach on - line, jak i salonach firmowych. Pamiętajmy jednak, że każdy rozmiar etui jest inny, ponieważ smartfony mają różne wielkości ekranów. Dlatego warto przed zakupem zapamiętać parametry naszego smartfona lub zwyczajnie zabrać go ze sobą do sklepu i sprawdzić pokrowiec na miejscu.

Inny typ obudowy
Wśród młodych użytkowników bardziej popularne niż tradycyjne obudowy na telefon są obudowy na tylna cześć telefonu. Większość z nas chce mieć stały dostęp do ekranu dotykowego, bez konieczności otwierania i zamykania pokrowca. W obudowach tego typu ekran jest zawsze na wierzchu, gotowy do użycia. Różnorodne obudowy do kupienia na stronie to także doskonały sposób na spersonalizowanie swojego telefonu. W zależności od modelu obudowy mogą być wykonane z plastiku, gumy lub sylikonu.
2018-06-22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.