Którego pokrowca na telefon potrzebujesz? - zobacz w e-sklepie.

Obecnie większość ludzi nie rozstaje się na co dzień ze swoją komórką. Dzięki ciągłemu rozwojowi technologii w naszych smartfonach mieści się coraz więcej funkcji, które mają za zadanie ułatwić nam życie. Telefon nie służy jedynie nam do rozmów, ale również zaczął pełnić rolę małego podręcznego komputera. Zastanówmy się, czy należy kupić etui, który chroni urządzenie przed zarysowaniami.
Zagrożone smartfony
najlepszy telefon iPhone 4
Opracował: Kārlis Dambrāns
Na podstawie: http://www.flickr.com
Panuje powszechna opinia, że nowe smartfony są szczególnie narażone na różnego rodzaju uszkodzenia, gdyż mają duże ekrany. Tymczasem prawda jest taka, że większość modeli posiada ekran wykonany z tzw. gorilla glass. Jest to specjalny rodzaj szkła, używany praktycznie przez większość producentów smartfonów a także innych urządzeń, wyposażonych w ekran dotykowy. Dzięki temu ekrany naszych smartfonów bardzo trudno zniszczyć czy porysować.
O ile jednak możemy być w miarę spokojni o ekran telefonu, znacznie gorzej jest z obudową.
Jest to element, na którym producenci najwięcej oszczędzają. Im tańszy model telefonu komórkowego, tym cieńsza i słabsza obudowa. Najgorzej wypadają zwłaszcza te wykonane z plastiku, jednak także te aluminiowe są stosunkowo podatne na destrukcję.


Inni czytali też

Nie pragniemy aby obcy ludzie wiedzieli o nas za wiele

biznes
Opracował: tec_estromberg
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każdy człowiek uwielbia ochraniać swoją prywatność, chcemy posiadać pewność, że nikt obcy nie uzyska naszego numeru telefonu, że nikt obcy nie uzyska naszego adresu zamieszkania, a już zdecydowanie nie chcemy, żeby ktoś niepowołany pozyskał dojście do naszego konta bankowego. Dlatego nie tylko samodzielnie przykładamy wielkich starań, aby nasze najistotniejsze dane osobowe zostały właściwie chronione, ale równocześnie żądamy od kolejnych, że również będą je chronić.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.